БРАЗИЛАЦ ЈЕ СПАСИТЕЉ БЕТИСА: Суперталентовани центарфор је већ постао миљеник публике на "Бенито Виљамарину"
У заосталој утакмици трећег кола Ла лиге екипа Бетиса ће пред пуним трибинама "Бенита Виљамарина" дочекати Хетафе (19.00).

Foto: Profimedia
Након слабог старта првенства и само два освојена бода из уводне три утакмице, Бетис је протеклог викенда коначно дошао до првог тријумфа савладавши Леганес са 2:0 пред својим навијачима.
Један од стрелаца на том мечу био је Витор Роке који је у смирај прелазног рока појачао екипу из Барселоне и требало би да буде озбиљно појачање, што је одмах и показао на свом дебију на "Бенито Виљамарину".
"Зелено-бели" су познати као јака домаћинска екипа, увек имају одличну подршку са трибина, а данас ће имати нову лепу прилику за три бода јер им на ноге долази уздрмани Хетафе.
Гости су направили велики број промена током лета, остали без неколико битних играча попут Гринвуда и очекивано је било да се муче, па и не чуди што након уводна четири кола не знају за победу.
Додуше, доживели су само један пораз уз чак три одиграна ремија, али постигли су само један гол до сада, заузимају разочаравајуће 18. место на табели и многи им предвиђају борбу за опстанак.
Ако погледамо историјат међусобних дуела, најпопуларнији исход у последњих пет мечева је "икс", чак три пута су играли нерешено, а уз то је виђена по победа на обе стране.
Што се тиче изостанака, домаћини ће бити без Иска и Вилијама Карваља, док су гости и даље без услуга свој најбољег фудбалера Борхе Мајорала, као и Алдеретеа и Абердина.
НАШ ТИП: 1&0-3 (квота 2,27)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо

СРПСКИ ДЕРБИ У ЛИГИ ШАМПИОНА: Бирманчевић на Терзића, Раткова и "издајника" Бајчетића
18. 09. 2024. у 08:45

ПОГИНУО РАМОС: Шпански фудбал тугује због трагичне саобраћајне несреће
Спорт је задесила трагедија.
26. 06. 2025. у 19:11

КРАЈ, ГОТОВО! Јаник Синер на Вимблдону урадио оно што нико жив није очекивао
Откако је допинг афера почела да се везује уз његово име где год да се појави, Јаник Синер је углавном "ћутао и радио". Вимблдон 2025 је место на које је стигао не би ли показао зашто је најбоље рангиран на АТП листи и поред суспензије коју је "одрадио". Али, сада то не чини као иначе, "ћутећи",
26. 06. 2025. у 15:26

КАКАВ СКАНДАЛ! Полиција упала на терен усред меча и ухапсила судију - никада нећете погодити зашто! (ВИДЕО)
Спорт је дочекао досад незебележену сцену.
26. 06. 2025. у 13:15
Коментари (0)