АНДРИЈА ЖИВКОВИЋ У ПРОБЛЕМУ? Србин и његов клуб никако да се пронађу на међународној сцени
У трећој утакмици групне фазе Лиге Европе, фудбалери ПАОК-а ће на "Тумби" угостити Викторију из Плзења (18.45).
Фото: EPA-EFE/ACHILLEAS CHIRAS
По први пут од сезоне 2020/21. ПАОК учествује у групној фази Лиге Европе, међутим, није је добро започео и доживео је поразе у уводна два кола.
Тежак је задатак сада пред "црно-белима" који се надају пласману у наредну фазу, али историја није на њиховој страни јер су остварили само две победе на последњих 14 мечева групне фазе Лиге Европе.
Грчки шампион у наставку такмичења тек треба да игра са Манчестер јунајтедом, Реал Сосиједом и Славијом из Прага, тако да су му бодови вечерас преко потребни.
Ни наш Андрија Жиковић не блиста ове сезоне, није постигао гол на последњих шест утакмица у свим такмичењима, тако да он и даље тражи своју форму.
Додуше у домаћем првенству ПАОК игра добро, на деоби је првог места са Арисом и нада се да форму из Суперлиге коначно може пренети на међународну сцену.
Са друге стране, Плзењ је ремијима започео учешће у Лиги Европе и има два бода на свом салду. Гости су у последње време постали познати као веома неугодни противници на међународној сцени и од када их је преузео Мирослав Кубек почетком прошле сезоне доживели су само један пораз у европским утакмицама и то после продужетака реванша полуфинала Лиге конференција у којем је боља била Фиорентина.
Такође, Викторија ове сезоне игра одлично, на 17 утакмицама у свим такмичењима остварила је 11 победа уз пет ремиија и доживела је само један пораз, тако да пуна самопоуздања долази на "Тумбу".
НАШ ТИП: ГГ (квота 1,70)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
СРБИЈА СЛАВИ, ХРВАТСКА ТУГУЈЕ: Црвена звезда нокаутирала гиганта из Загреба!
Црвена звезда је "покорила Загреб"!
06. 01. 2026. у 18:36
ДОСАД НЕЗАБЕЛЕЖЕНО! Новак Ђоковић снимљен како моли за ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић се побринуо да најновије вести из тениса - буду несвакидашње.
06. 01. 2026. у 15:38
АЛБАНЦИ У ШОКУ: Не могу да верују шта се у Црној Гори десило њиховом момку који је увредио Србију
Чињеница да је Косово Србија је - чињеница, ма шта о њој неки други говорили, а један албански спортиста из јужне српске покрајине научио је то тежим путем.
06. 01. 2026. у 12:22
Коментари (0)