БОДОВИ ОСТАЈУ У ПРЕСТОНИЦИ: Тотенхем јури седму узастопну победу пред својим навијачима

В.М.

10. 11. 2024. у 10:00

ДАНАШЊИ програм Премијер лиге почиње у Лондону где ће Тотенхем угостити Ипсвич од 15 часова.

БОДОВИ ОСТАЈУ У ПРЕСТОНИЦИ: Тотенхем јури седму узастопну победу пред својим навијачима

Foto: Profimedia

Иако је средином недеље изгубио од Галатасараја у Лиги Европе (2:3), атмосфера у редовима Тотенхема је веома добра јер су пре тога забележене битне победе над Манчестер ситијем и Астон вилом.

"Певци" јесу девети на табели, али ако се резултати на осталим мечевима у Премијер лиги поклопе могу се попети чак на четврто место и вратити се у борбу за пласман у Лигу шампиона што је главни циљ клуба поред освајање дуго чеканог трофеја.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Спарсима иде солидно у свим такмичењима, догурали су до четвртфинала Лига купу, док су у Лиги Европе међу првих осам на табели групне фазе такмичења.

Ангелос Постекоглу је направио веома добру екипу, изузетно нападачки оријентисану и занимљиву за гледање која знанто боље резултате бележи на свом терену него у гостима.

УПЛАТИ ДЕПОЗИТ НА БИЛО КОЈИ НАЧИН - ОСВОЈИ БОНУС!

Наиме, Тотенхем је на "Тотенхем хотспур стадиону" везао шест победа у свим такмичењима уз више него импресвину гол-разлику (17:4). 

Занимљиво је то да је Тотенхем неретко примао први гол на тим мечевима, међутим очигледно је да Постекоглу зна да "потпали" екипу за време полувремена јер у другом полувремену редовно играју боље што је видела Астон вила протеклог викенда (0:1 полувреме, 4:1 крај).

Проблем за домаћина су повреде штоперског тандема Ромеро - Ван де Вен, Холанђанин сигурно данас неће играти, док се за Аргентинца још не зна, одлука ће бити донесена тик пред почетка меча и постоји могућност да заигра што би знатно помогло екипи.

Са друге стране, Ипсвич је једна од најнесретнијих екипа у Премијер лиги. "Тракторџије" су често ове сезоне постизале први гол на мечу, међутим чак 12 бодова су испуштали у тим ситуацијама и једноставно не умеју да сачувају предност.

Да се игра на златни гол гости би били сигурни на средини табеле, овако су претпоследњи без и једне победе и са само пет поена на свом салду.

Новајлије су ове сезоне примиле чак 21 гол, више од два у просеку и не пише им се добро на данашњем мечу јер је Тотенхемов напад уз Ливерпулом најрасположенији у лиги.

НАШ ТИП: 1&|1+||1+ (квота 1,50)

ТИП ЗА ХРАБРИЈЕ: пдгк (први даје гол - крај) 2-1 (7,25)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

 

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ НИСУ ПРИХВАТИЛИ ЊЕГОВО ИЗВИЊЕЊЕ, И... Дејан Станковић је доживео оно што није желео

РУСИ НИСУ ПРИХВАТИЛИ ЊЕГОВО ИЗВИЊЕЊЕ, И... Дејан Станковић је доживео оно што није желео

Русија је, откако је Дејан Станковић преузео ФК Спартак из Москве, имала "пуне руке посла" са српским стручњаком. Медији, наравно, јер је Станковићева екипа приређивала и сензационалне успехе, али и стропоштала се у финишу сезоне. Све је Србин "зачинио" понашњем због којег је (поново, и то сурово) кажњен.

22. 05. 2025. у 19:47

Коментари (0)

ДЕТЕ МАНЧЕСТЕРА, РАТНИК НАПОЛИЈА: Ко је Скот Мектомини човек који је донео титулу под Везув и постао божанство у Напуљу