БОРБА ЗА ЕЛИТУ: Слатка освета Чеха "крсташима" за повратак у А дивизију

Оља Мркић

19. 11. 2024. у 14:13

МАЛО ко је после првог сусрета ових екипа на старту Лиге нација могао да претпостави да ће се баш Чешка и Грузија у директном сусрету борити за пласман у А дивизију.

БОРБА ЗА ЕЛИТУ: Слатка освета Чеха крсташима за повратак у А дивизију

FOTO: Profimedia

Грузија је на старту сезоне декласирала Чешку, победивши је са 4:1, а затим су "кварадона" и другови славили минималну победу на гостовању Албанији и тако после првог прозора Лиге нација суверено држали врх табеле у групи Б1.

Од тада међутим, нису успели да победе ниједном у наредна три сусрета. У октобарском прозору доживели су два минимална пораза, од Украјине у "гостима" и од Албаније код куће, па су од готовог направили вересију. Сада морају да победе у Чешкој како не би зависили од других, јер у случају нерешеног исхода овде у бараж за пласман у А дивизију води их само реми у другој утакмици групе, где Албанија дочекује Украјину. 

* РЕГИСТРУЈ СЕ, УПЛАТИ 500 ДИНАРА И ПРЕУЗМИ 3.000 ДИНАРА ЗА СПОРТСКО КЛАЂЕЊЕ *

Пораз их сигурно шаље у бараж за опстанак, а можда и директно у Ц дивизију, опет у зависности од резултата у Албанији.

С друге стране, Чеси држе судбину у својим рукама, али само победа им гарантује промоцију. А Чешка још никада није победила Грузију и добро сви Чеси памте катастрофалан пораз из првог кола.

* РЕГИСТРУЈ СЕ, УПЛАТИ 500 ДИНАРА И ПРЕУЗМИ 3.000 ДИНАРА ЗА СПОРТСКО КЛАЂЕЊЕ *

КЛИКНИ НА ЛИНК ЗА НАШ ТИП: 1 (квота 1,95)

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС 

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕМАЧКА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Овако ће убудуће почињати утакмице у Русији

НЕМАЧКА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Овако ће убудуће почињати утакмице у Русији

Недуго након што је у мају 2024. председник Русије Владимир Путин потписао указ о именовању Михаила Мишустина за премијера Руске Федерације, постало је познато и ко ће бити нови руски министар спорта. Потом се десила и једна несвакидашња ствар - баш тај министар постао је и председник руског Олимпијског комитета. А онда је управо он донео одлуку која ће се ускоро спровести у дело и унети нешто досад незабележено у руски спорт.

20. 02. 2025. у 20:00

РИВАЛ НОВАКА ЂОКОВИЋА САД РАТУЈЕ ПРОТИВ РУСИЈЕ: Искрено, бојим се само да ме Руси не...

РИВАЛ НОВАКА ЂОКОВИЋА САД РАТУЈЕ ПРОТИВ РУСИЈЕ: "Искрено, бојим се само да ме Руси не..."

РАТ у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, а најновије вести везане за тај сукоб, који Русија назива "специјална војна операција", долазе из сфере спорта.

20. 02. 2025. у 14:44

Коментари (0)

МОРАЈУ ДА ПРИЧАЈУ СРПСКИ! ЈА МОГУ ДА ПОБЕГНЕМ, АЛИ НАТАЛИЈА... Никола Јокић о жени, деци, приватном животу