ОД БОРБЕ ЗА ОПСТАНАК ДО КАНДИДАТА ЗА ЕЛИТУ: Мирандес је најпријатније изненађење Сегунде
ПОЧЕО је други део шпанске Сегунде, а узбуђења већ има напретек у другом разреду шпанског фудбала.
Foto: Profimedia
"Црвени", који су се претходних сезона углавном борили за опстанак, а прошле буквално изборили исти у последњи час, ове године играју као препорођени и у одличној су позицији да се боре за пласман у доигравање за промоцију.
Нарочито добро играју код куће где су изгубили само једну утакмицу, минималним резултатом од Гранаде која је више срећно дошла до сва три бода него што их је заслужила.
С друге стране, Малага је тек на свом последњм гостовању у 2024. стигла до прве победе у тој календарској години, после 13 утакмица, од којих су чак 11 одиграли нерешено и уписали два пораза. Тај тријумф остварили су против Хихона, који је у серији очајних резултата па је са врха табеле склизнуо у средину.
Мирандес и Малага су у првом делу сезоне поделили бодове, али данас је на стадиону "Мунисипал де Андува" реалнија опција "кец".
НАШ ТИП: 1 (квота 2,05)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ДОБИЈА МИЛИОНЕ И МИЛИОНЕ?! Данас на Маракану у куповину стиже озбиљан "играч"
Најновије вести из ФК Црвена звезда нису баш идеалне по "делије", али... као утеха могле би да стигну позамашне паре у клупску касу српског првака.
29. 01. 2026. у 15:27
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026: Новак Ђоковић понижен као никада пре!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично неочекиване.
29. 01. 2026. у 13:10
УСТАШКА ПОСЛА! Хрвати згрозили цео свет након пласмана у полуфинале Европског првенства
Хрвати су се домогли полуфинала Европског првенства након победе над Мађарском 27:25 (13:15), а тамо ће играти са селекцијом Немачке
29. 01. 2026. у 06:43
Коментари (0)