"НАЈБОЉИ САМ СВИХ ВРЕМЕНА!": Роналдо диже прашину изјавама и наставља да доминира у Саудијској Арабији

В.М.

07. 02. 2025. у 09:20

У оквиру 19. кола саудијске Професионал лиге, Ал Наср ће угостити Ал Фејху (16.20).

НАЈБОЉИ САМ СВИХ ВРЕМЕНА!: Роналдо диже прашину изјавама и наставља да доминира у Саудијској Арабији

Foto: Profimedia

Ал Насру сезона не иде по плану, дебело заостаје за водећим и већ сада нема право на нови кикс јер заостале великих 11 бодова за водећим Ал Итихадом од којег је одиграо меч мање.

Додуше, ситуација је била још лошија крајем 2024. године, али добра форма почетком 2025. и 13 освојених поена на последњих пет лигашких мечева, што је највише од свих тимова у Професионал лиги у том периоду.

Вођа ове екипе је наравано Кристијано Роналдо, легендарни Португалац је тај који држи "витезове" у врху табеле (тренутно четврти) и са 15 голова је најбољи стрелац икада.

Роналдо је пре пар дана прославио свој 40. рођендан и не делује да планира да стане, јури бројку од 1000 постигнутих голова у професионалном фудбалу, а у центар пажње скоро је и доспео изјавјвиши да је најбољи фудбалер свих времена, што и није сулудо рећи с озбиром на успехе које је бележио у својој невероватној каријери.

Нову прилику да се приблжили бројци од 1000 голова имаће данас када од 16.20 Ал Наср буде угостио Ал Фејху.

О гостима се нема превише шта рећи, у питању је тим је доста лоше отворио сезону, али нешто боље је заиграо почетком 2025. године и побегао је са самог дна табеле на 13. месту.

У првом делу сезоне Ал Наср је био убедљив против Ал Фејхе (4:1), а ми верујемо да ће то и вечерас бити случај.

НАШ ТИП: 1&2-5 (квота 1,60)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Мајкл Џордан у неверици због Србина: Ево шта је сад урадио Никола Јокић

Мајкл Џордан у неверици због Србина: Ево шта је сад урадио Никола Јокић

Никола Јокић бриљира на НБА паркетима, другу годину заредом је обезбедио да заврши лигашки део сезоне са трипл-дабл просеком у статистици, а америчка јавност као да се тек сада упознаје - колико је нестваран српски кошаркаш.

20. 04. 2026. у 19:45

Вратила му се! Ана Ивановић се у јулу развела од Бастијана Швајнштајгера, а данас... (ФОТО)

Вратила му се! Ана Ивановић се у јулу развела од Бастијана Швајнштајгера, а данас... (ФОТО)

"Ана Ивановић и Бастијан Швајнштајгер су се развели". Тако су јављали многи светски медији, након почетне информације у немачком Билду како славни спортски пар више не живи заједно. Потом се чинило да ствари нису тако црне између њих двоје, али... Заправо, баш јесу. Сада свако од њих живи свој живот - и, изгледа, уживају. Толико да се Ана вратила старој љубави.

20. 04. 2026. у 18:16

Коментари (0)

Мајкл Џордан у неверици због Србина: Ево шта је сад урадио Никола Јокић