НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за петак

В.М.

21. 02. 2025. у 08:05

РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: Тип - тикет за петак

Foto: Profimedia

Петак

20.45 Рен - Ремс 1X&0-3 (1,65)

21.00 Лестер - Брентфорд ГГ&3+ (1,78)

21.00 Селта - Осасуна 1X&2+ (1,53)

Укупна квота: 4,49

Рен и Рем се налазе у доњем делу табеле, играју тврд фудбал и због тога не очекујемо велики број голова, а предност дајемо домаћину који је славио на два од последња три лигашка меча.

Брентфорд игра отворено, на гол више, Лестер ће се прилагодити томе и верујемо да ћемо гледати меч сличан оном њиховом првом овосезонском када је виђено чак пет погодака.

Селта ове сезоне пружа одличне партије на "Балаидосу", пети је најбољи домаћин у Ла лиги, док се Осасуна мучи у гостима и има само једну победу на страни. Уз дуплу шансу додајемо 2+, игру која је стално пролазна на мечевима "небескоплавих".

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Коментари (0)

Штедња у Unicredit Банци уз каматну стопу од чак 3,60%