"ГАЛЕБОВИ" ЗАБОРАВИЛИ "СЕДМИЦУ": Фебруар је био пун изазова за "трешњице", али у гостима им и даље иде врло добро
БОРНМУТ ће покушати да се врати на победничку стазу вечерас када гостује на југу Енглеске, пробуђеном Брајтону.

Фото: EPA-EFE/Glyn Kirk/NMC/Pool
Домаћин је за викенд уписао нова три бода, убедљивом победом на гостовању прежаљеном саутемптону, чиме је продужио низ победа на три, после двоструког (првенство и Еф-Еј куп) славља против Челсија.
Све то уследило је после катастрофалне "седмице" на гостовању Нотингему.
Са друге стране, Борнмут је изгубио код куће од Волвса, што је био други узастопни пораз на свом терену и оба су дошла у овом месецу. Добро су се држали, прецизније, били су бољи ривал све до искључења Забарнија у 31. минуту, када су кола кренула низбрдо.
Међутим, "трешњице" у гостима не знају за тугу осам утакмица, тачније још од новембраског пораза од Брентфорда, а и тада су два пута водили да би на крају изгубили са 3:2.

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Али, иако најновије вести на тему "спортске санкције Русима" гласе "остале су на снази" - Украјина је решила да одустане од учешћа на Светском првенству.
29. 05. 2025. у 20:16

ТЕНИСКИ ШОК: Горан Иванишевић има нови посао, ево чији је тренер постао!
Некада врхунски тенисер а сада тренер, Горан Иванишевић, има нови посао.
29. 05. 2025. у 16:28

ОВА ДРЖАВА ЈЕ ЗАБРАНИЛА ИГРАЊЕ ШАХА! А нова шок-одлука је: Одрубљују се ГЛАВЕ свим фудбалерима у стоном фудбалу!
Спорт ово не памти.
29. 05. 2025. у 12:53
Коментари (0)