МИТРОВИЋ СЕ ВРАТИО ГОЛОМ: Србин поново забринуо нацију и навијаче Хилала

Оља Мркић

11. 03. 2025. у 12:46

ФУДБАЛЕРИ Ал Хилала дочекују Пахтакор у ревашу осмине финала Азијске Лиге шампиона.

МИТРОВИЋ СЕ ВРАТИО ГОЛОМ: Србин поново забринуо нацију и навијаче Хилала

Фото: EPA-EFE/STRINGER

Црни дани за Хилал су завршени - вратио се Александар Митровић и то како - голом за потврду победе над Ел Фејхом.

Била је то тек друга победа Хилала у последњих пет утакмица, али сада навијачи "плавог таласа" могу да одахну, мада је српски ас и пре два дана забринуо јавност у Србији и Саудијској Арабији када је обајвљено да је због проблема са срцем примљен у болницу у Ријаду.

Исте вечери Србин је напустио болницу, али остаје неизвенсо његово учешће у вечерашњој утакмици. А његови голови свакак осу потребни екипи, али не само голови него и присуство на терену, јер његова замена Маркос Леонардо је солидно одговорио голгетерском задатку, али и поред тога Хилал је заостајао резултатски.

Узбечки тим је ван такмичарског погона на домаћој сцени јер је тамошње првенство завршено још у новембру. Пахтакор је завршио као шести и једина шанса да опет заигра у Лиги шампиона је да освоји овогодишње издљање, што је нереална опција.

Љубитељи фудбала из Србије имали су прилику да упознају Пахтакор недавно јер је крајем јануара одиграо пријатељски меч са нишким Радничким који је наш тим добио са 2:1.

НАШ ТИП: 1&Д3+ (квота 1,95)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕВРОПСКИ НАВИЈАЧКИ ХАОС: Хулигани из Украјине прете делијама после дешавања између Срба, Пољака и Руса!

ЕВРОПСКИ НАВИЈАЧКИ ХАОС: Хулигани из Украјине прете "делијама" после дешавања између Срба, Пољака и Руса!

Навијачи Динама из Кијева, који су се надали да ће њихов клуб са Црвеном звездом играти у последњој квалификационој рунди за пласман у Лигу шампиона, али до тога неће доћи јер је Украјинце на претпоследњој препреци зауставио кипарски Пафос, решили су да се огласе после двомеча Звезде и Леха.

14. 08. 2025. у 19:59

ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...

ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...

Најновије вести из Црне Горе, а које се тичу великих пожара због који је и Србија послала помоћ не би ли се ватрена стихија обуздала, изненадиле су цео Балкан. На моменат и насмејале због једне погрешне процене.

14. 08. 2025. у 17:22

АЛБАНЦИ У ШОКУ: Не могу да верују шта су пољски навијачи сад урадили због Србије!

АЛБАНЦИ У ШОКУ: Не могу да верују шта су пољски навијачи сад урадили због Србије!

Црвена звезда и Лех играли су у уторак реванш меч квалификација за УЕФА Лигу шампиона у фудбалу, а европска кућа фудбала решила је да дан касније изрекне казну због дешавања на трибинама током мегдана ова два клуба. Није требало дуго Пољацима да реагују и то тако - да "Албанци чупају косу".

14. 08. 2025. у 12:13

Коментари (0)

У ЧАСТ КАЈЗЕРА ФРАНЦА: Баварци и швабе за први трофеј у сезони