ДУШАН ТАДИЋ КЉУЧ ПРЕОКРЕТА: Ако Србин постигне гол, Фенербахче има шансе да надокнади пораз из прве утакмице
ФЕНЕРБАХЧЕ гостује Ренџерсе у реваншу осмине финала лиге Европе.
Foto: Profimedia
"Канаринци" заостају два гола после пораза од 3:1 на свом "Шукру Сарачолу" стадиону.
Занимљиво је да Фенер редовно побеђује са три или више голова разлике када се у стрелце упише бивши капитен Србије Душан Тадић.
Можда се тај тренд настави и данас у Глазгову, мада Ренџерс овде веома ретко губи - само два пута у последњих 14 европских утакмица.
Фенербахче је одмарао протеклог викенда и биће на висини задатка, док је с друге стране пред Ренџерсом Олд фирм дерби који ће уследити наредног викенда.
Тренер Фенера Жозе Мурињо тврди да овде ништа није готово. То ће можда да се испостави као превише оптимистична изјава, нарочито ада се зна да је Ренџерс само једном у евро-куповима испустио предност од два гола из прве утакмице.
Заиста није паметно било када отписати Мориња и његове екипе, нарочито не ову екипу која је објектовно боља од Ренџерса. Можда Фенер оствари неку минималну победу која неће бити довољна за пролаз даље, али је нерешен резултат некако најреалнији вечерас на "Ајброкс парку".
НАШ ТИП: X (квота 3,67)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЗВЕЗДА ЗАПОЧИЊЕ ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Новајлију очекује "паклена" атмосфера на Маракани
17. 07. 2026. у 07:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
"НИСАМ РАЗМИШЉАО О ПОВРАТКУ, БИО САМ СРЕЋАН У ПАРТИЗАНУ!" Жељко Обрадовић о доласку у Панатинаикос
У великом и искреном интервјуу за грчки ОнСпортс у емисији „Тхе Лоцкер Роом“, Жељко Обрадовић причао је о повратку у Панатинаикос.
14. 07. 2026. у 16:32
КАКВА ИГРА СРБИЈЕ! Одавно ривал није био овако прегажен! Блистава партија на Евробаскету!
Млада кошаркашка репрезентација Србије остварила је победу на Европском првенству У20 у Љубљани, пошто је у другом колу Б групе декласирала Литванију са 79:57 (18:12, 32:9, 16:22, 16:14).
12. 07. 2026. у 17:48
Коментари (0)