ЗЕМУНЦИ БЕЗ ПОРАЗА ОД НОВЕМБРА: Митровчани хватају последњи воз за плеј-оф
ЗЕМУН гостује Радничком у Сремској Митровици у 28. колу Прве лиге Србије.
FOTO: FK Crvena zvezda
Гости су у одличној форми и после лошег старта сезоне пробијају сена врх табеле. Близу су пласмана у плеј-оф - ако данас остану непоражени вратиче се у Топ осам.
С друге стране, Митровчани као да полако излазе из кризе у коју су запали средином децембра. После шет утакмица без победе сада су везали три меча без пораза, што гарантује да ће овај сусрет бити занимљив.
У октобру у првом делу сезоне, Земун је победио убедљиво са 3:0, док су претходна два сусрета, одиграна у сезони 2020/21 припала Радничком, без примљеног гола.
НАШ ТИП: НГ (квота 1,51)
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS
Препоручујемо
БЕЗ ИКСА НЕМА ФИКСА: Три предлога за мечеве на којима верујемо да неће бити победника
07. 12. 2025. у 09:30
КЛАДИОНИЧАРСКИ КОКТЕЛ: Тикет састављен од различитих спортова
07. 12. 2025. у 09:10
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.
06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01
УКРАЈИНА У ШОКУ: УЕФА казнила Украјинце - због Русије!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове, "специјална војна операција", Русија је често кажњавана од стране Запада у многим аспектима живота, па и спорту, али сада се десило да је санкција изречена - Украјини.
06. 12. 2025. у 16:22
ЏЕЛАТ НА ТЕРЕНУ, ОТАЦ ЗА ПРИМЕР! Лука Дончић објавио ПРВУ слику ћерке, гори Инстаграм! (ФОТО)
КОШАРКАШ Лос Анђелес Лејкерса Лука Дончић по други пут је постао отац, а рођење детета славио је у родној Љубљани.
06. 12. 2025. у 13:35 >> 13:49
Коментари (0)