ИВАН КЕЦОЈЕВИЋ: Пауновић гаси пожаре у Овиједу
* Бивши фудбалер Албасетеа, типује парове Сегунде
ФОТО: ЕПА
МОЈ ТИП
СУБОТА,
Елденсе – Бургос 1
Ферол – Депортиво X2
Картахена – Кастељон 2
САНТАНДЕР – САРАГОСА 1
Алмерија – Леванте 3+
НЕДЕЉА,
Кордоба – Елче 0-2
ОВИЈЕДО – МАЛАГА 1
Албасете – Мирандес 3+
Уеска – Хихон 0-2
ПОНЕДЕЉАК,
Кадиз – Еибар 2-3
Сарагоса сменом тренера и спортског директора резултатски није успела да се покрене. Дуго је без победе и не може да буде претња Сантандеру, који је од врха табеле удаљен само три бода.
Вељко Пауновиће је преузео кормило Овиједа, у коме су се поразима од Гранаде, Мирандеса и Депортива многи пожари разбуктали. Наш стручњак на дебију против Малаге покушаће да их угаси.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести
Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.
02. 06. 2026. у 20:42
ЦЕО ЗАПАД У ШОКУ, РУСИЈА И УКРАЈИНА СЛАВЕ: Ролан Гарос "променио" име!
Најновије вести везане за Ролан Гарос су некима шаљиве и дивне, а другима, нарочито ако спадају из земаља тзв. "запада" - шокантне.
02. 06. 2026. у 14:20
Коментари (0)