СЕДАМ УТАКМИЦА БЕЗ ПОРАЗА: Биће ово тврд орах за Баварце, одбрана Аугзбурга поклекла је тек после 11 часова игре!
ОВО коло Бундеслиге, 28. по реду, отварају Бајерн Минхен и Аузгбург који се састају од 20.30.
ФОТО: ЕПА
Домаћи тим је у фантастичној форми. Седам утакмица нису изгубили, а примили су само један гол у том периоду и то после пуна 672 минута!
Аугзбург је сада на само три бода од места која воде у европске купове. Да нису из наивно скривљеног пенала примили тај гол, први после више од 11 сати фудбала, из кога је Хофенхајм изједначио, сада би заостајали само бод за Лајпцигом и Фрајбургом.
Одбрана је толико јака да ни чињеница да је Аугзбург трећа најнеефикаснија екипа Бундеслиге не може да утиче на њихов врло добар пласман.
с друге стране налази се наравно најефикаснији тим првенства. Баварци постижу готово три гола по утакмици, али и примају један.
Треба истаћи да Бајерн кроз четири дана игра први четвртфинални меч Лиге шампиона против Интера па се могу очекивати извесне промене у стартних 11, што такође може да утиче на резултат.
НАШ ТИП: 2&0-4 (квота 1,80)
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС
"СРБИ СУ ПАТРИОТЕ, НЕМАМО ПОЈМА ШТА НАМ САД СПРЕМАЈУ!" Немац, селектор Енглеза, Томас Тухел, о Енглеска - Србија, борби за Мундијал!
Најновије вести из српског фудбала су и те како занимљиве. За њих се побринуо нови селектор фудбалске репрезентације Србије, Вељко Пауновић.
12. 11. 2025. у 14:04
БРИТАНИЈА ЗАТЕЧЕНА: Најпознатији Енглез им емитовао зашто су Срби отпорни на недаће
Најновије вести из Велике Британије имају везе и са Србијом.
12. 11. 2025. у 13:30
ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛИ: Дејан Станковић добио отказ и ево шта је одмах урадио
Дејан Станковић више није тренер московског Спартака, после чега се на оригиналан начин опростио од црвено-белих из престонице Русије.
12. 11. 2025. у 12:49
Коментари (0)