ХАРИ КЕЈН ВУЧЕ БАЈЕРН ДО ТИТУЛЕ: Најбољи центарфор света је одлучио да освоји први трофеј у каријери!
ФУДБАЛЕРИ Бајерн Минхена гостоваће Хајденхајму на "Фојт арени" у оквиру 30. кола Бундеслиге (15.30).

Foto: Profimedia
Бајерн је преко недеље доживео разочаравајућу елиминацију из Лиге шампиона. Није успео да надокнади заостатак који је имао на "Ђузепе Меаци" и погоци Кејна, однсо Дајера нису били довољно да се савлада Интер (2:2, укупно 3:4).
Тај пораз је заболео навијаче немачког великана који је поново остао кратак у Лиги шампиона, али времена за туговање нема јер им предстоји битна утакмица у првенству којом могу направити озбиљан корак ка освајању Буденслиге.
ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ
Прошле сезоне су остали без трофеја и орни су да не дозволе да се то понови, а то се посебно односи на једног од најбољих играча данашњице Харија Кејна који јури свој први трофеј у каријери.
Енглез је дуги низ године доминирао у Тотенхему, али није освојио ниједан трофеј, као ни са репрезентацијом Енглеске и одлучио је оде у Бајерн где је освајање "сребра" рутина.
ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ
У првој сезони није успео, али сада ради све у својој могућности да прекине "пост" и то се види по томе што је постигао чак 23 лигашка гола уз осам асистенција на 27 одиграних мечева.
Баварци су данас велики фаворити јер иду на ноге Хајденхајму који се налази при дну табеле. Домаћин ће се у завршници првенства борити за опстанак и биће му тешко против Бајерна освоји битне бодове.
Хајденхајм је тренутно 16. на табели са 22 освојена бода и заузима место које води у бараж за опстана. Бежи два поена Бохуму, док му Санкт Паули који је први изнад црте бежи великих седам бодова.
У првом делу сезоне Бајерн је савладао Хајденхајм с 4:2, очекујемо да то поново учини и верујемо да ће одржати дистанцу за Леверкузеном којем бежи шест бодова пре почетка овог кола.
Уз фикс додајемо голове који су редовна појава на мечевима ових тимова (састали се четири пута у историји и виђено је чак 26 погодака).
НАШ ТИП: 2&|1+||1+ (квота 1,76)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ДОСАД НЕВИЂЕНО ПОНИЖЕЊЕ РУСИЈЕ: Невероватно шта су Руси доживели
Рат у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, а најновије вести везане за тај сукоб, који Русија назива "специјана војна операција", долазе из сфере спорта.
15. 07. 2025. у 19:57

ТЕНИСКИ СВЕТ ЗАПАЊЕН! Рафаел Надал постаје тренер - и то чији!
Роџер Федерер је отишао у пензију и не намерава да се враћа тенису, Новак Ђоковић још игра, а Рафаел Надал је најавио повратак "белом спорту". И то у улози тренера.
15. 07. 2025. у 17:23

СКИНУЛА СЕ АРИНА САБАЛЕНКА! Провокативне фотографије најбоље тенисерке планете срушиле интернет (ФОТО)
Арина Сабаленка, друга тенисерка света, зна како да преболи пораз. Након елиминације у полуфиналу Вимблдона од Аманде Анисимове (4:6, 6:4, 4:6), Сабаленка се упутила на Миконос, где максимално користи време за одмор.
15. 07. 2025. у 11:29
Коментари (0)