ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за недељу
КО нас је преписао добро се наплатио, надамо се да ће то и данас бити случај.

Foto: Profimedia
Јучерашњи добитни тикет можете видети ОВДЕ, а ево и нових предлога:
Недеља
15.00 Манчестер јунајтед - Вулверхемптон ГГ (1,75)
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
17.30 Борусија Дортмунд - Борусија Менхенгладбах 1 (1,45)18.00 Фенербахче - Кајзериспор 1 (1,20)
20.45 Милан - Аталанта ГГ (1,55)
Укупна квота: 4,71
Јунајтед је уморан после исцрпљујућег меча против Лиона, а Вулвси на крилима четири узастопне победе долазе на "Олд трафорд". Требали би гледати веома занимљив, уједначен меч и квота на гол-гол је одлична, посебно ако се узме у обзир да овај сусрет нема претеран резултатски значај ни за једне ни за друге, као и то да "вукови" играју голеаде у последњих пар кола.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Дортмунд јури пласман у Лигу шампиона, мора славити како би одржао корак у бици за топ четири и због тога типујемо "кеца".
Фенер не сме дозволити "кикс", Галата је славила, тако да мора и он како би остао у трци за титулу.
Милан и Аталанта играју нападачки фудбал, када се сусретну голови су редовна појава и на њихова минула четири међусобна дуела оба ривала су тресла мрежу.
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

БЕЛОРУСКИЊА ОСТАВИЛА СВЕТ У ЧУДУ: Овако нешто нико жив није очекивао на Ролан Гаросу!
Ролан Гарос 2025, други тениски гренд слем турнир у сезони, ушао је у завршницу, а управо је постала позната и прва финалсткиња у конкуренцији дама.
05. 06. 2025. у 17:43

УКРАЈИНЦИ ГА НЕ ВОЛЕ, РУСИ НЕ ПОДНОСЕ, А ОН... Нови председник Пољске се захвалио навијачима на победи на изборима!
Не воле га многи Украјинци, али не воле га ни многи Руси. Бивши је фудбалски навијач. И то, изгледа, учесник једне од најчувенијих масовних туча. А сада је постао председник Пољске и има захвалницу која није уобичајена.
05. 06. 2025. у 20:00

НЕВИЂЕН СКАНДАЛ Зашто су намерно пустили мушкарца да пребија жене у рингу на Олимпијским играма у Паризу?
Скандал који је потресао Олимпијске игре у Паризу добио је сада наставак.
05. 06. 2025. у 19:41
Коментари (0)