СВЕ СУ БЛИЖИ ТИТУЛИ: Питање је времена када ће се "тигрови" вратити на трон Професионал лиге
У 32. колу саудијске Професионал лиге гледаћемо обрачун последњег и првог на табели када Ал Раед буде угостио Ал Итихад на "Краљ Абдулах спорт сити стадиону" (20.00).
Foto: Profimedia
Након разочаравајуће прошле сезоне у којој је остао без и једног трофеја, Ал Итихад ове доминира и налази се надомак освајања титуле првака Саудијске Арабије.
Надиграо је Ал Хилал који је имао великих проблема и три кола пре краја "тигрови" се налазе на првом месту са шест поена предности у односу на Митровића и дружину.
Форма гостију је такође одлична, везали су три победе уочи овог дуела, а како играју са последњепласираним Ал Раедом, који је математички испао из лиге, немамо разлога да не верујемо да ће то доћи и до четвртог узастопног тријумфа.
НАШ ТИП: 2-2&3+ (квота 1,85)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
СРБИ У ЦЕНТРУ СКАНДАЛА СВЕТСКИХ РАЗМЕРА! Још Срба хитно избачено из тениса, урадили оно што никако нису смели!?
Најновије вести из тениса су шокантне.
23. 02. 2026. у 15:18
ХРВАТИ У НЕВЕРИЦИ! "Откуд Фрањо Туђман на Маракани?"
Жесток окршај на трибинама током 178. вечитог дербија између Црвене звезде и Партизана.
23. 02. 2026. у 11:34
Коментари (0)