КАСНО СЕ СЕТИЛИ ДА ПОБЕЂУЈУ КОД КУЋЕ: Хихон је безбрижан, што се види и по последњим резултатима
У последњем колу шпанске Сегунде у Феролу се састају домаћи Расинг и Спортинг Хихон у мечу без такмичарског значаја, али са неким статистичким показатељима који иду у прилог домаћину.
Фото Profimedia
Расинг Ферол је одавно испао, али у последњим мечевима пред својим навијачима показао је карактер – победио је Елденсе и Кадиз без примљеног гола, уз "очекивани" пораз од Сарагосе којој је та утакмица била бити или не бити за опстанак.
Упркос свему, Ферол има најслабији напад у лиги на домаћем терену – само 12 голова на 20 утакмица.
Спортинг Хихон је сигуран у средини табеле и нема никакву мотивацију пред последњи меч.
То се и види у форми: у последње три утакмице у гостима – три пораза и чак седам примљених голова.
Додатни плус за Ферол је и традиција – три победе у последња три међусобна дуела.
НАШ ТИП: 1X (квота 2,38)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ДВЕ НИЈАНСЕ ПЛАВОГ: Домаћин се бори за Лигу шампиона, гостима се отвара пут ка титули
12. 04. 2026. у 08:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
ГРМЕЛО ЈЕ ДО НЕБА! Руси прекинули дерби због Косова! Цео стадион у глас послао поруку Србији (ВИДЕО)
Руски дерби између Зенита и Спартака из Москве у Купу Русије претворио се у празник за очи и уши навијача у Србији.
09. 04. 2026. у 09:45
ТЕНИСКИ СВЕТ У НЕВЕРИЦИ! АТП гурнуо прст у око Новаку Ђоковићу
СРБИН и Србија ово нису заслужили!
09. 04. 2026. у 12:16
Коментари (0)