ДОМАЋИ ТЕРЕН ИМ ЈЕ ВЕЛИКА ПРЕДНОСТ: Канађани би коначно да се оките златом
ЈЕДАН од домаћина Голд купа, репрезентација Канада свој први меч на турниру одиграће против Хондураса којег дочекује на "Би-Си плејсу" у Ванкуверу (4.30).
ФОТО: Танјуг/АП
Канада је из године у годину све боља, фудбал је све интересантнији у овој држави која је опседнута хокејом и види се по играчима које избацују да се озбиљно ради у савезу.
Оно што недостаје Канађанима је успех на неким већим такмичењима, фале јој медаље и Голд куп је управо такмичење на којем би могла да догура до самог краја.
На руку јој иде то што је и један од домаћина, заједно са Америком, тако да ће утакмице играти пред својим навијачима у Ванкуверу што ће им дати озбиљан ветар у леђа.
Први ривал биће им Хондурас, а поред њих у групи су још Салвадор и Курасао, тако да се пласман у наредну фазу не би смео доводити под знак питања.
Што се тиче гостију, они вечерас играју без притиска, знају да им је шанса за бодове знатно боља на другим утакмицама и евентуални пораз их не би требао обесхрабрити.
НАШ ТИП: 1 (квота 1,45)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ЈУЧЕ ЈЕ ТИКЕТ ПРОШАО: Ево предлога из осталих спортова за понедељак
16. 06. 2025. у 07:31
КЛАДИОНИЧАРСКИ КОКТЕЛ: Тикет састављен од различитих спортова
16. 06. 2025. у 08:01
ШОК! Чима Монеке завршио у ургентном центру
Један од најважнијих играча Црвене звезде, Чима Монеке, примљен је у Ургентни центар где му је урађена дијагностика због проблема са скочним зглобом.
30. 11. 2025. у 14:29
НЕВЕРОВАТАН ПОРАЗ СРБИЈЕ НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Наше рукометашице иду даље, али...
Женска рукометна репрезентација Србије није успела да настави низ победа на првенству света, а рукометашице једног од домаћина за то су се побринуле: Немачка не само да је победила Србију, а коначан резултат је гласио 20:31, већ је наш државни тим, у једном врло нервозном наступу, изгубио и искусну Сању Радосављевић, изнета је потом са терена и Дуња Табак, а притом су му и "трајно" искључена Јована Скробић, док је Драгана Цвијовић добила "двоструко искључење" због свог беса. Ипак, има и добрих вести за Српкиње, а тичу се друге рунде шампионата планете...
30. 11. 2025. у 19:33 >> 19:33
ЗВЕЗДА УЗ ДОСТА МУКЕ САВЛАДАЛА ОФК БЕОГРАД: Плаво-бели два пута водили али ипак три бода из Зајечара односе црвено-бели
Фудбалери ОФК Београд и Црвена звезда одиграли су спектакуларан меч у 17. колу Суперлиге Србије. Црвено-бели су славили са 4:3 у Зајечару.
30. 11. 2025. у 20:29
Коментари (0)