ПРЕДЛОГ ЗА ГОЛОВЕ ИЗ КОМШИЛУКА: Гости су доста квалитетнији тим од новајлије у лиги
ЕКИПА из престонице гостује новајлији на старту Супер лиге.

Профимедиа
Мечеви између ове две екипе углавном доносе приличан број голова – у 8 од последњих 10 сусрета виђено је бар по два гола.
И у припремним утакмицама смо имали прилике да гледамо атрактивне мечеве, са много погодака.
Екипа коју води Галка је очигледно квалитетнија и знатно искуснија од данашњег ривала, који је новајлија у лиги.
Узимајући у обзир да је реч о првом колу нове сезоне Суперлиге Румуније, очекујемо отворен меч у којем ће Рапид доминирати у свим аспектима игре.
НАШ ТИП: 2+ (квота 1,35)
ВРЕДИ ПОКУШАТИ: X2&2-4 (1,90)

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
23. 10. 2025. у 14:39


ЈЕЗИВА ИСПОВЕСТ! Возач Формуле признао: Ножем сам убио оца!
Најновије вести из света спорта су шокантне.
23. 10. 2025. у 16:05
Коментари (0)