ГОЛЕАДА У РУСИЈИ: "Црвено-зелени" су постигли по два поготка на сваком мечу ове сезоне, а давање голова није страни појам ни "армејцима"

В.М.

09. 08. 2025. у 09:45

ЈЕДАН од највећих дербија руског фудбала игра се данас у Санкт Петерсбургу где Зенит дочекује ЦСКА. Почетак меча заказан је за 17 часова по средњеевропском времену, а очекује се прави спектакл на "Газпром арени", у атмосфери која већ традиционално прати ове дуеле.

ГОЛЕАДА У РУСИЈИ: Црвено-зелени су постигли по два поготка на сваком мечу ове сезоне, а давање голова није страни појам ни армејцима

Foto: Profimedia

Што се тиче домаћина из Москве, они нису много мењали тим преко лета, али су направили велику рокаду на клупи. Тим је напустио Марко Николић који је подигао ЦСКА, вратио га у врх, освоји Куп Русије, али је добио примамљиву понуду из Грчке где је преузео атински АЕК.

Његово место заузео је швајцарски стручњак Фабио Селестини, он је прошле сезоне освојио дуплу круну са Базелом показавши да се ради о одличном менаџеру, а његов мандат у Русији није могао боље почити јер је већ освојио један трофеј.

У Суперкупу су Армејци били бољи од Краснодара (1:0) и у клубу се надају да је то само почетак успешног периода којег ће имати са Селестинијем на челу.

Што се тиче првенства, ЦСКА је такође освојио пет бодова на уводна три меча, не идеално, али је барем непоражен. Ремизирао је са Ахматом без голова и Зенитом у великом дербију прошлог кола (1:1), а између тих мечева је био бољи од Ахмата из Грозног (2:1).

Са друге стране, Рубин је многе изненадио одличним играма на старту првенства, сакупио је седам бодова у уводна три кола уз гол-разлику 6:3 и заузима четврто место на табели.

Додуше, савладао је Ахмат и Сочи који ниу освојили ниједан бод до сада, али је такође ремизирао са Зенитом (2:2) што показује да овако добар старт кампање "црвено-зелених" није случајан.

Оно што вреди истаћи је то да су данашњи ривали успешно стартовали у Купу Русије, Рубин је савладао Оренбург (2:0), док је ЦСКА тријумфовао у градском дербију са Локомотивом (2:1).

Данас се опредељујемо за голове, гости су нападачки расположени и постили су по два гола на сваком овосезонском мечу и ЦСКА који је тресао пет пута мрежу на минула три сусрета у свим такмичењима ће знати како на то да одговори.

КЛИКНИ НА ЛИНК ЗА НАШ ТИП: ГГ (квота 2,00)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКАВ 177. ВЕЧИТИ ДЕРБИ! Црвена звезда у трилеру добила Партизан у Хумској и престигла га на табели! (ВИДЕО)

КАКАВ 177. ВЕЧИТИ ДЕРБИ! Црвена звезда у трилеру добила Партизан у Хумској и престигла га на табели! (ВИДЕО)

Партизан и Црвена звезда су одиграли изузетно занимљив 177. "вечити дерби" у првенственој конкуренцији, а коначан резултат 1:2, епилог је више него интересантних дешавања на стадиону у Хумској.

20. 09. 2025. у 21:02 >> 21:03

СВИ У НЕВЕРИЦИ! Адриана Вилагош би освојила светско злато да је поновила хитац из квалификација! Ево шта је рекла после финала

СВИ У НЕВЕРИЦИ! Адриана Вилагош би освојила светско злато да је поновила хитац из квалификација! Ево шта је рекла после финала

Српска репрезентативка Адриана Вилагош заузела је осмо место у финалу бацања копља на Светском првенству у Токију хицем од 61,29 метара, што јој није лако пало, имајући у виду да је била најбоља у квалификацијама.

20. 09. 2025. у 15:26

ДЕЈАН СТАНКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Сви челници Спартака решили да му дају отказ, а за њега је само човек - који је на одмору!

ДЕЈАН СТАНКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Сви челници Спартака решили да му дају отказ, а за њега је само човек - који је на одмору!

Најновије вести из Русије нису баш лепе по Дејана Станковића, бившег фудбалског репрезентативца наше земље, сада тренера са прилично богатим иностраним искуством.

20. 09. 2025. у 15:35

Коментари (0)

ОВО ЈЕ АНДРЕЈ ПОПОВИЋ: Прича о њему и успесима које постиже је невероватна (ВИДЕО)