ТЕШКО ЋЕТЕ НАЋИ СЛАБИЈЕ ОД ОВЕ ДВЕ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈЕ: Сусрет идеалан за угоститеље да понуде бесплатну туру пића за сваки постигнути гол
Литванија и Малта, два најслабија тима Групе Г, састају се у Каунасу у директном окршају за прву победу у квалификацијама за Светско првенство 2026.
Foto: Profimedia
Тачније, домаћи тим покушаће да дође до прве победе, док гости траже и први постигнути гол.
Литванија улази у меч након три утакмице без победе у квалификацијама. На домаћем терену покушаће да искористи предност и поправи форму након серије пораза. Тим Едгараса Јанкаускаса може бити незгодан када игра код куће, што је показало и недавно реми 2:2 са Финском.
Малта је тренутно на дну групе, са само једним бодом и без постигнутог гола у овом циклусу квалификација. Иако су аутсајдери, последњих осам утакмица показује да могу направити изненађење. Њихови нападачи ће тражити први гол и бод на овом гостовању.
Обе екипе имају проблема са голгетерством, а последњи међусобни дуел завршен је без голова. Очекује се равноправан меч у коме ће домаћи тим покушати да искористи теренску предност, док ће гости тежити првом голу и бодовима.
НАШ ТИП: Тачан резултат 0:0
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЗВЕЗДАШ САМ ОД МАЛЕНА, ЗАТО САМ ОДБИО ПАРТИЗАН" Репрезентативац Србије Никола Јовић открио да је имао понуде и црвено и црно-белих
Српски репрезентативац Никола Јовић открио је да је имао понуде и Звезде и Партизана.
29. 06. 2026. у 12:06
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
ЈЕДНА СЕЛЕКЦИЈА ЈЕ ДОЖИВЕЛА ШОК: За ове репрезентације је завршен Мундијал! Они пакују кофере са СП!
Већ је познато неколико националних тимова који неће проћи у другу фазу такмичења.
24. 06. 2026. у 08:13
Коментари (0)