ОЛИМПИЈАКОС СВЕТИ БРАТСКУ ЗВЕЗДУ: Има ли Пафос снаге за ново изненађење?
Олимпијакос улази у нову европску сезону са одличним моралом након што је током лета потврдио статус једне од најјачих екипа Грчке.
FOTO: FK Crvena zvezda
Првак је победио Астерас (2:0), Волос (2:0) и Пансераикос (5:0) без примљеног гола. Константинос Цолакис и Роман Јаремчук су повређени, док је Родинеј под знаком питања.
Пафос доживљава историјски тренутак – први пут у групној фази Лиге шампиона и први пут првак Кипра. У сезони је имао победу 1:0 против АПОЕЛ-а и пораз 0:1 од Аполона. Тим Темура Кецбаје елиминисао је искусне европске противнике као што су Макаби Тел Авив, Динамо Кијев и наша Црвена Звезда.
Олимпијакос има веће искуство у европским такмичењима и снажнији тим, док Пафос долази мотивисан након успешног пута кроз квалификације, спреман за свој историјски дебитантски меч.
НАШ ТИП: 1&0-3 (квота 2,02)
НОВАК ЂОКОВИЋ СЕ НАЉУТИО: Повукао овај потез
ПОСЛЕ попраза у финалу Аустралијан опена, а онда и одласка са супругом Јеленом на Зимске олимпијске игре у Италију Новак Ђоковић је озбиљно тенис ставио у други план. Али, сада се "белом спорту" враћа.
18. 02. 2026. у 20:26
ПОКОЉ ЖИВОТИЊА! Убијају три милиона паса у овој земљи због - фудбала!? (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО СНИМЦИ)
Милиони паса су у опасности.
20. 02. 2026. у 18:52
БОСАНКА МУ ДОШЛА ГЛАВЕ! Откривено због чега се Јаник Синер тотално распао
ЈАНИК Синер не личи на себе, тотално губи корак за Карлосом Алкаразом!
20. 02. 2026. у 13:20
Коментари (0)