ГОЛЕАДА У ВЕЛИКОМ ДЕРБИЈУ: Вечерашњи ривали су комбиновано постили 22 гола у уводна три кола!
ПРАВИ нас фудбалски спектакл очекује у Џеди где ћемо од 20 часова гледати обрачун Ал Итихада и Ал Насра.
Foto: Profimedia
Ова два тима су једина са перфектним скором након уводна три кола и истакли су кандидатуру за освајање титуле првака Саудијске Арабије. Ал Итихад је актуелни шампион и оран је да одбрани трон, док је Ал Наср направио одличан тим и коначно је спреман да са Кристијаном Роналдом на челу нападне дуго жељени трофеј.
Разлог за одличне игре вечерашњих ривала су њихови напади који најпотентнији у лиги што и не чуди с озбиром да домаћинову навалу предводе Бензема и Бергвајн, док гости у својим редовима поред Роналда имају и тренутно најбољег стрелца лиге Жоаа Феликса.
Што се тиче броја датих голова, нешто је успешнија екипа из Ријада са 12 постигнутих голова, док су популарни тигрови "само" десет пута тресли мрежу противника.
То значи да су Ал Итихад и Ал Наср комбиновано постигли 22 гола у уводна три кола, више него импресивно и све нам говори да би требали гледати веома добар меч вечерас у Џеди.
Оно што нам такође дају веру у голеаду је чињеница да је тип ГГ&3+ био пролазан на последњих пет међусобних дуела ових тимова укључујући њихов први овосезонски дуел у полуфиналу Суперкупа који је припао Ал Насру (2:1), иако је више од 65 минута играо са играчем мање.
НАШ ТИП: ГГ&3+ (квота 1,47)
ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Страхиња Тривковић дипломата знања и спорта
Препоручујемо
ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са три реалне квоте
26. 09. 2025. у 08:12
3+ ТИКЕТ ЗА ДАНАС: На овим утакмицама мреже ће се "сигурно" трести
26. 09. 2025. у 08:35
КАКВА ЗВЕЗДА? СИЛНА! Црвено-бели са играчем мање добили ФЦСБ у Лиги Европе
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде дочекали су ФЦСБ из Румуније у петом колу Лиге Европе. Славио је домаћин 1:0 (0:0)
27. 11. 2025. у 22:50 >> 21:04
СРБИЈА ЈЕ СВЕТСКО ЧУДО! "Орлови" у борби за Мундобаскет од -23 до тријумфа на дебију Душана Алимпијевића!
Кошаркашка репрезентација Србије је на невероватан начин започела квалификације за Мундобаскет: Швајцарска је усред Београда водила са 23 разлике на дебију новог селектора "орлова", Душана Алимпијевића, али су онда Срби направили чудесан преокрет и победили - коначан резултат гласио је 90:86. Наредни меч у борби за Светско првенство наши кошаркаши играју у недељу у Сарајеву, где ће од 20 часова гостовати селекцији Босне и Херцеговине.
27. 11. 2025. у 21:14 >> 21:14
УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Кадетски кошаркашки репрезентативац погинуо - убио га обруч после закуцавања (ВИДЕО)
Најновије вести из света кошарке су трагичне.
27. 11. 2025. у 17:00
Коментари (0)