ТИП ПРЕДЛАЖЕ – ТУРСКА 1: Кајзери јуриша на првенац
* Тедеско мора Фенеру да врати самопоуздање

FOTO: Tanjug/AP Photo/Francisco Seco
НЕДЕЉА,
*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*
Коња – Башакшехир 0-2
Ризе – Касимпаша 1X
*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*
ФЕНЕРБАХЧЕ – АНТАЛИЈА 1
КАЈЗЕРИ – Г`БИРЛИГИ 1
ПОНЕДЕЉАК,
Бешикташ – Коџаели 1&3+
Време је да се турбуленције у Фенербахчеу смире, италијански стручњак Тедско је заменио Муриња и од њега се тражи да покрене великана и врати га у шампионску трку.
Кајзери уз последњи Коџаели нема победу у у првенству. Где ће, ако не пред својим присталицама, против квалитетом себи сличног Генчлербилигија, свој првенац покушати да појури.

ЗАПАД У ШОКУ! Донета одлука - Русија се враћа на такмичења са грбом, заставом, химном!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција", како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично изненадио Русе. И то веома пријатно.
27. 09. 2025. у 18:54

"ДЕЛИЈЕ" ЗОВУ НА ДОЧЕК ВЛАДИМИРА СТОЈКОВИЋА! "Ври" на Маракани, овако нешто се не памти!
Црвена звезда је прошле суботе славила победу у вечитом дербију, а "делије", њени најватренији навијачи, имаће овог викенда прилике да гледају човека који је изазвао можда и највећу буру емоција на "Звездином северу".
27. 09. 2025. у 16:33

РУСИЈА И СРБИЈА У НЕВЕРИЦИ ЗБОГ СЦЕНЕ ИЗ АРЕНЕ: Сви су гледали шта ова жена ради усред утакмице! (ВИДЕО)
Русија, откако је почео рат у Украјини, нема баш много прилике да у иностранству покаже шта зна на пољима културе, спорта или других активности којима би могла да се подичи, али су Београд и Србија сада били домаћини бројним руским звездама. А током тог спортског спектакла десила се и једна потпуно неочекивана сцена.
26. 09. 2025. у 18:45
Коментари (0)