ТИП ИЗ ИТАЛИЈЕ: Најтрофејнији јуре ка новој титули!

М.М.

08. 06. 2022. у 09:57

Виртус из Болоње угостиће миланску Олимпију у првој утакмици финала италијанског шампионата.

ТИП ИЗ ИТАЛИЈЕ: Најтрофејнији јуре ка новој титули!

ФОТО: Еврокуп

Два најтрофејнија клуба у Италији ће се борити за титулу првака, "град моде" чека трофеј од 2018. године, док се популарни "киндер" прошле сезоне након 20 година вратио на победничко постоље.

Гледаћемо окршај две дефинитивно најквалитетније екипе, у плеј-офу за сада није било проблема, обе фазе ови ривали су прошли са максималним скором (3-0).

Изабраници Серђа Скариола за сада имају сјајну сезону, пре нешто мање од месец дана су освојили Еврокуп предвођени нашим Милошем Теодосићем који је покупио признање намењено најкориснијем играчу.

Са друге стране, Олимпија је стигла до четвртфинала Евролиге где су елиминисани од шампиона Анадолу Ефеса.

Виртус има квалитетније појединце и даћемо им предност у овом мечу, верујемо да ће још једном победом обрадовати своје навијаче.

НАШ ТИП: 1 (квота 1,55)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли

Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.

25. 01. 2026. у 14:30

Коментари (0)

БИЋЕ СВЕ ТЕЖЕ: Огласила се продукција Гранда због Ђорђа Давида - запретио одласком из такмичења