ПОГОЂЕНА КВОТА 4,35! Ево нових предлога из Аскота
КРАЉЕВСКИ фестивал гламура и брзих коња се данас завршава у околини енглеске престонице
Foto: Profimedia
Након успешне јучерашње прогнозе и погођене квоте 4,35 у синглу коју су многи наши читаоци "преписали" и похвалили нам се својим добитним тикетима наша редакција је спремила још један предлог са последњег фестивалског дана.
Данас нас очекује феноменални спринтерски окршај груп 1 ранга по имену "Platinum Jubilee Stakes" где ће се чак 27 грла такмичити за феноменалну награду од 567 100 фунти.
Као фаворити издвајају се два госта са јужне хемисфере, Хоме Аффаирс и Арториус.
Грло Хоме Аффаирс (квота 3) јако променљиво трчи и код њега важи оно правило или је први или последњи што говоре и његови резултати (1-9-1-1-9). У последњем старту у најјачем аустралијском спринту он је на циљ стигао девети док је горе поменути Арториус био три позиције боље пласиран.
Ипак, ми имамо мало више поверења у домаће тркаче.
Издвојили бисмо четворогодог кастрата потомка чувеног пастува Дубавија грло Цреативе Форце у власништву штале Годолфин. Пулен тренера Аплебија већ је уписао две победе на данашњој дистанци од 1200 метара и на овом тркалишту. Данас ће га јахати сјајни Норвежанин Вилијам Бјуик.
У круг потенцијалних изненађења спадају омица Хигхфиелд Принцесс која је у успону форме и везала је два тријумфа као и американка Цампанелле која је већ славила у Аскоту прошле године.
НАШ ТИП: Цреативе Форце (квота 8)
TIP ZA HRABRIJE: Хигхфиелд Принцесс (kvota 13)
Препоручујемо
ГАЛАКСИ МОРА ДА ВЕРУЈЕ У ЈОВЕЉИЋА: Србин раме уз раме са Златаном Ибрахимовићем
18. 06. 2022. у 09:33 >> 09:33
ЗВЕЗДА И ПАРТИЗАН ДОБИЛИ КАТАСТРОФАЛНЕ ВЕСТИ ПРЕД ДЕРБИ! Хрватска одушевљена, Србија у шоку!
Најновије вести из кошарке тичу се КК Црвена звезда и КК Партизан, који управо данас играју вечити дерби у Евролиги. А вести нису нимало добре.
02. 04. 2026. у 19:00
ИТАЛИЈА ИПАК ИДЕ НА МУНДИЈАЛ? ФИФА је на потезу, очекује ли нас преседан?
ФУДБАЛСКА репрезентација Италије, званично посматрано, пропустиће треће у низу Светско првенство. Азури су "одучени од фудбала" у Зеници, али ипак постоји сценарио по коме би могли да се нађу на Мундијалу.
02. 04. 2026. у 17:00
АМЕРИ У ШОКУ ШТА СЕ ДЕШАВА У СРБИЈИ! "Имају фабрику која прави Николе Јокиће!" (ВИДЕО)
Никола Јокић не само да је опчинио НБА лигу, већ је ас Денвер нагетс и кошаркашке репрезентације Србије "крив" што се Американци све више одушевљавају нашом земљом. А нарочито - српском кошарком.
02. 04. 2026. у 16:00
Коментари (0)