ТРЕЋА СРЕЋА: Србин исписује историју!
КОШАРКАШИ Монака угостиће Асвел у четвртој утакмици финала француског шампионата
ФОТО: АБА лига/Копер Приморска/Александер Голоб
"Кнежеви" су повели са 2-1 у серији и сада их само победа дели од прве титуле у домаћем првенству у клупској историји.
У последњем мечу су на свом паркету тријумфовали резултатом 83-80.
Изабраници Саше Обрадовића су одиграли сјајан меч предвођени невероватним Мајком Џејмсом који је имао дабл-дабл учинак од 16 поена и 10 асистенција, Двејн Бејкон је такође био на врхунцу, убацио је 19 погодака.
Кошаркаши Монака су имали врхунску реализацију за 3 поена, екипно су били на чак 53%.
Домаћин ће вечерас по трећи пут покушати да подигне победнички пехар, 2018. и 2019. године су заустављани у финалу.
Верујемо да је управо српски стручњак тај који ће златним словима исписати историју клуба са Азурне обале.
НАШ ТИП: 1 (квота 1,70)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЗВЕЗДАШ САМ ОД МАЛЕНА, ЗАТО САМ ОДБИО ПАРТИЗАН" Репрезентативац Србије Никола Јовић открио да је имао понуде и црвено и црно-белих
Српски репрезентативац Никола Јовић открио је да је имао понуде и Звезде и Партизана.
29. 06. 2026. у 12:06
ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"
Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.
29. 06. 2026. у 08:42
ЈЕДНА СЕЛЕКЦИЈА ЈЕ ДОЖИВЕЛА ШОК: За ове репрезентације је завршен Мундијал! Они пакују кофере са СП!
Већ је познато неколико националних тимова који неће проћи у другу фазу такмичења.
24. 06. 2026. у 08:13
Коментари (0)