Британци чекају шест година на полуфиналисту Вимблдона!

M.M.

05. 07. 2022. у 08:40

КАМЕРОН Нори и Давид Гофан одмериће снаге у четвртфиналу Вимблдона.

Британци чекају шест година на полуфиналисту Вимблдона!

ФОТО: Тањуг

Британац је јако лоше одиграо припремни период за Вимблдон, међутим, у Лондону је маестралан.

Дигао је форму и из кола у коло приказује све бољи тенис, једини проблем је имао у свом другом мечу на турниру против Мунара, али и ту је Камерон био сјајан када је било најпотребније. Губио је са 2-1 у сетовима, а затим у наставку противнику препустио свега два гема.

У прошлој рунди се очекивало да му Томи Пол пружи јачи отпор, али девети носилац је тријумфовао без проблема у три сета.

Фото Profimedia

Са друге стране имамо "препорођеног" Белгијанца чија игра коначно подсећа на ону од пре пет година када је био седми рекет света.

Пре два дана је савладао Франсиса Тијафоа након велике борбе и пет одиграних сетова.

Нори ће имати подршку навијача и верујемо да ће му то дати велики ветар у леђа, Британци чекају на полуфиналисту Вимблдона још од 2016. године када је Мари играо.

Наша процена је да ће се домаћи тенисер пласирати у своје прво гренд слем полуфинале.

НАШ ТИП: Нори - Гофан 1 (квота 1,40)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО! Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!

Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.

07. 06. 2025. у 23:03

АЛБАНИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Огласио се вођа навијача и открио све у живом програму

АЛБАНИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Огласио се вођа навијача и открио све у живом програму

ЗАВРШЕНА је утакмица у Тирани између Албаније и Србије без голова и о фудбалу се може мало причати. Скоро да ништа нисмо видели на терену осим скандалозно понашање навијача домаћег тима.

09. 06. 2025. у 09:11

ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ ФСС: Због Пиксија и онога што је рекао у Албанији хитно реаговали из српске куће фудбала

ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ ФСС: Због Пиксија и онога што је рекао у Албанији хитно реаговали из српске куће фудбала

Као селектору репрезентације Србије мој фокус током утакмице у Албанији био је искључиво на терену, на играчима, тактици и резултату. Атмосферу на стадиону сам похвалио у контексту спортског амбијента, пуних трибина и подршке репрезентацији, што је увек добродошло за фудбал као игру, рекао је селектор фудбалске репрезентације Србије Драган Стојковић Пикси.

09. 06. 2025. у 09:35

Коментари (0)

УДРУЖИЛА СЕ БРАЋА! Загребачки Бед блу бојси дошли у Тирану на утакмицу Албанија - Србија да покажу колико мрзе Србе (ФОТО)