ЦРВЕНО-БЕЛИ СЕ ВРАЋАЈУ НА ПОБЕДНИЧКИ КОЛОСЕК? Сви се надају да ће Аргентинац заиграти!
КОШАРКАШИ Црвене звезде ће у 19. колу Евролиге угостити Монако. Утакмица ће се играти у дворани "Александар Николић" са почетком у 19 часова.
ФОТО: М. Вукадиновић
Црвено-бели су након велике победе над Валенсијом у 17. колу доживели пораз од Реал Мадрида на свом терену.
Изабраници Душка Ивановића су пружили јак отпор, међутим, скраћена ротација је учинила своје.
На терену није било Николе Ивановића, Хасана Мартина, Луке Вилдозе и Факунда Кампаца.
Немања Недовић и Филип Петрушев су поново били ти који су највише вукли, комбиновано су убацили 35 поена. Пратио их је Огњен Добрић са 11 погодака.
Највише проблема домаћим играчима правио је Џанан Муса који је бројао до 19, Валтер Таварес је имао 17 кошева, док се Питер Корнелије зауставио на 12.
Данас на мегдан стиже екипа која ове сезоне игра добру кошарку. Пулени Саше Обрадовића су изгубили од Партизана прошле недеље, међутим, пре два дана су против Олимпијакос поправили утисак.
"Кнежеви" су савладали Пирејце резултатом 64-60 и тако стигли до своје 12. победе у такмичењу.
Гледали смо једну утакмицу са не тако великим бројем поена, међутим, то није спречило Мајка Џејмса да постигне 19 погодака. Алфа Дијало је имао 16, Алек Питерс 12, док се Костас Слукас зауставио на 10.
Ови ривали су се састали у 6. колу и тада је Монако тријумфовао резултатом 85-70. Најзаслужнији за победу био је тандеммЏејмс-Лојд који је комбиновано убацио 41 поен.
Бивши играч Црвене звезде се још увек опоравља од повреде и његов наступ је под знаком питања.
У црвено-белом табору неће бити Мартина и Кампаца, док за Вилдозу постоје шансе да заигра, што би било од огромног значаја.
Наша процена је да ће домаћин уписати тријумф.
Препоручујемо
КАКО БЕЗ АЛЕКСАНДРА МИТРОВИЋА? Челси је у великој кризи!
12. 01. 2023. у 13:51 >> 13:51
СТАНКОВИЋ НАПАДА СРПСКУ КОЛОНИЈУ У ФИРЕНЦИ: "Виола" воли Куп Италије
12. 01. 2023. у 14:36 >> 14:36
КО ЋЕ У ФИНАЛУ НА РЕАЛ МАДРИД: Бетис и Барселона укрштају копља у Ријаду
12. 01. 2023. у 08:57
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца
Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.
13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40
СИН БИВШЕГ СРПСКОГ ФУДБАЛЕРА "ПАО" СА ВИШЕ ОД ТРИ ТОНЕ ДРОГЕ! "Нема даље од овога, ово је Лига шампиона!"
Најновије вести из фудбала - нису уопште класичне фудбалске, већ више припадају "црној хроници".
13. 11. 2025. у 17:46
СРБИ МОРАЈУ ОПЕТ НА ВЕМБЛИ? УЕФА се хитно огласила, и то пред сам почетак утакмице Енглеска - Србија
Најновије вести из европског фудбала су и те како занимљиве. А стижу непосредно пред меч Енглеза и Срба на Вемблију.
13. 11. 2025. у 15:45
Коментари (0)