ПАМТИ СЕ ТА 2015. ГОДИНА: Швајцарац је своју игру довео до перфекције!
СТЕН Вавринка и Алберт Рамос одмериће снаге у првом колу Ролан Гароса.

ФОТО: ЕПА
Била је то 2015. година, Швајцарац је као и уобичајено нешто спорије ушао у турнир те му је у другом колу Душан Лајовић направио проблем, међутим, након четири сета момак из Лозане је славио.
У наредним мечевима Стен је био фантастичан и чистио је све пред собом, Роџеру Федереру у четвртфиналу није препустио ни сет.
У полуфиналу је водио велику битку, са Цонгом, а оно што смо видели у финалу дуго ће се препричавати.
Преко пута мреже стајао је Новак Ђоковић, а Вавринка је демонстрирао вероватно и најбољи тенис у својој каријери, након 3 сата и 12 минута славио је резултатом 3:1 (4:6, 6:4, 6:3, 6:4)
Троструки гренд слем шампион више не спада у круг фаворита, али нема сумње да ће његови мечеви привући доста пажње.
Данас ће му противник бити тридесетпетогодишњи Шпанац који је у каријери играо десет финала на најспоријој подлози и успео је да освоји четири титуле.
Наша процена је да ће се у првом сету играти понуђени број гемова.
НАШ ТИП: 8-10 (квота 1,50)
Препоручујемо

ОТКРИВЕНО ИДЕ ЛИ ПОВРЕЂЕНИ ЛУКА ДОНЧИЋ НА ЕВРОБАСКЕТ 2025! И долази ли уопште у Србију на меч са Јокићем и "орловима"...
Сви који воле кошаркашку репрезентацију Словеније, или је просто прате због њеног највећег аса, питали су се у ова два дана - да ли ће напрасно повређени Лука Дончић моћи да игра на Европском првенству које крајем месеца почиње. И, одговор је стигао.
17. 08. 2025. у 20:14

ДАРКО МИЛИЧИЋ УЛЕТЕО НА ТЕРЕН ЗБОГ СИНА: Једва дошао себи због онога што је Лазар урадио - и он, и жена Зорана (ФОТО/ВИДЕО)
Дарко Миличић, један од највећих српских кошаркашких талената у 21. веку, можда није успео да оствари све своје снове у "игри под обручима", али... баш због кошарке - опет је срећан.
17. 08. 2025. у 15:49

"ДЕЛИЈЕ" У ШОКУ: Не могу да верују ко је погинуо
Најновије вести везане за ФК Црвена звезда шокирале су "делије".
17. 08. 2025. у 15:16
Коментари (0)