ТИП ИЗ ХАЛЕА: Канађанин је у кризи!

М.М.

19. 06. 2023. у 09:40

ДЕНИС Шаповалов и Лојд Харис састаће се у првом колу турнира у Халеу.

ТИП ИЗ ХАЛЕА: Канађанин је у кризи!

FOTO: AP/Tanjug

Канађанин има стил игре који може бити јако опасан на травнатој подлози, међутим, психа је његов највећи противник.

Након пораза у трећем колу Ролан Гароса поражен је у првом колу Штутгарта од Мартона Фучовича.

Са друге стране Лојд је прошле недеље играо у Хертогенбошу и такође је такмичење завршио на самом старту.

Он је поражен од француског тинејџера Артура Филса максималним резултатом.

Победника овог меча ће у другом колу чекати бољи из дуела Зверев/Тим.

Наша процена је да ће граница поена бити пребачена.

НАШ ТИП: +22,5 (квота 1,60)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
А ПОСЛЕ СИЛНИХ СКАНДАЛА У ТИРАНИ: Храбра Србија издржала срамне испаде Албанаца у борби за Светско првенство у фудбалу!

А ПОСЛЕ СИЛНИХ СКАНДАЛА У ТИРАНИ: Храбра Србија издржала срамне испаде Албанаца у борби за Светско првенство у фудбалу!

Фудбалска репрезентација Србије је у драматичној утакмици са Албанијом у гостима одиграла 0:0 на почетку квалификација за Светско првенство. Наредни меч "орлови" играју у уторак у Лесковцу против Андоре, која је умало шокирала лидера групе, Енглеску (поражена је само са 0:1).

07. 06. 2025. у 22:39 >> 22:40

АЛБАНЦИ У ШОКУ: Нису могли да верују шта им је Пикси поручио, а када је у Тирани капитен Албаније чуо Жена ти је Српкиња! десило се - ово!

АЛБАНЦИ У ШОКУ: Нису могли да верују шта им је Пикси поручио, а када је у Тирани капитен Албаније чуо "Жена ти је Српкиња!" десило се - ово!

Албанија и Србија играју данас на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а тим поводом - у Тирани су се медији прилично "унервозили".

07. 06. 2025. у 15:13

АЛБАНЦИ У НЕВЕРИЦИ: Километарска колона возила из Србије, сви би данас у Тирану на утакмицу Албанија - Србија (ВИДЕО)

АЛБАНЦИ У НЕВЕРИЦИ: Километарска колона возила из Србије, сви би данас у Тирану на утакмицу Албанија - Србија (ВИДЕО)

Албанија и Србија играју данас на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а тим поводом - у Тирани су медији помало затечени.

07. 06. 2025. у 15:48

Коментари (0)

УКРАЈИНА ЈЕ ДАЛА ПУТИНУ ПОВОД ДА ЈЕ РАСТУРИ ОД БОМБАРДОВАЊА Трамп упозорава на жестоку ескалацију