НОВОПЕЧЕНА ФРАНЦУСКИЊА НЕ ПРЕДСТАВЉА ПРОБЛЕМ: Белорускиња наставља да меље!
АРИНА Сабаленка и Варбара Грачева одмериће снаге у другом колу Вимблдона.

ФОТО: Танјуг/АП
Белоруска тенисерка је уз Игу Швјонтек прва фавориткиња за освајање турнира. Арина има сјајну сезону, освојила је три титуле, а највећа је свакако она у Мелбурну.
У првом колу је била боља од Пане Еварди максималним резултатом. Друга тенисерка света је била доминантна од самог старта, а противници је препустила само четири гема.
Са друге стране новопечена Францускиња је у Лондон стигла као 42. тенисерка света. Са новим пасошем у првом колу била је боља од Камиле Ђорђи максималним резултатом.
Сабаленка се налази у доњој половини жреба и евентуална противница у полуфиналу би јој била Елена Рибакина.
Сабаленка и Грачева се до сада нису састајале, а наша процена је да ће квалитет у овом мечу доћи до изражаја.
НАШ ТИП: Грачева - Сабаленка 0:2 (квота 1,40)
Препоручујемо

ХРАБРА НИШЛИЈКА НАСТАВЉА БЕЗ ТРЕМЕ: Српска тенисерка јури ка трећем колу!
07. 07. 2023. у 11:19 >> 11:19

МАЈСТОРИ ЗА "ИКСЕВЕ": Кордоба и Њуелс ретко губе, али одавно нису ни победили
07. 07. 2023. у 14:37 >> 14:37

ТЕНИСКИ КЛАСИК У ЛОНДОНУ: Ноле и Вавринка по први пут на трави!
07. 07. 2023. у 12:31 >> 12:31

ЦЕЛА РУСИЈА СЛАВИ: Јавно се одрекла Русије па доживела - ово!
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети многобројних међународних санкција које спроводе у дело земље тзв. "запада", а иако се чинило да руску јавност ништа више не може да изненади, за то се потрудила једна од тамошњих највећих звезда. Заправо, она и више није "тамошња" - али се данас о њој веома прича у Русији.
02. 06. 2025. у 20:01

НЕ ВОЛЕ ГА УКРАЈИНЦИ, НЕ ПОДНОСЕ ГА РУСИ, А ОН... Нови председник Пољске је - чувени фудбалски хулиган?!
Не воле га многи Украјинци, али не воле га ни многи Руси. Бивши је фудбалски навијач. И то, изгледа, учесник једне од најчувенијих масовних туча. А сада је постао председник Пољске.
02. 06. 2025. у 16:38

ЕВО КО ЈЕ НОВИ ТРЕНЕР ФК ПАРТИЗАН! Предраг Мијатовић обелоданио име шефа стручног штаба црно-белих
ФК Партизан је на новом почетку.
02. 06. 2025. у 14:57
Коментари (0)