ОСТАЛИ СПОРТОВИ: "Тип" - тикет за понедељак
РЕДАКЦИЈА ТИП-а вам је за данас спремила тениске предлоге

Foto: Profimedia
Понедељак
13.10 Зекић М. - Чунгу Р. 1 (1,28)
17.00 Паолини Ј. - Векић Д. 2 (1,37)
19.40 Манарино А. - Даниел Т. 1 (1,59)
22.00 Монфис Г. - Јубанкс К. Х2 -1,5 (1,45)
Укупна квота: 4,04
Први пар на тикету биће нам меч на Челенџеру у Бањалуци где ће искусни Миљан Зекић одмерити снаге са црногорским тенисером који нема већих шанси против Србина. Други пар нам је дуел између Италијанке и Хрватице у коме верујемо да ће Дона Векић славити након кикса у првом колу Хамбурга пре две недеље.
Након јако успешне сезоне на трави Манарино је испао у првом колу Вашингтона од неугодног брке Џордана Томпсона. Данас ће му ривал бити Јапанац Таро Даниел кога до сада није ниједном победио, али верујемо да је дошло време за први тријумф Француза.
Последњи пар на тикету нам је сусрет између Монфиса и Јубанкса. Француз је некада био шести на свету, али је тренутно далеко од старе форме и верујемо да ће Американац освојити бар сет на овом мечу. За храбрије бисмо предложили и двојку на 29. тенисера на АТП листи.
Препоручујемо

ЖИРОНДИНЦИМА ПРОШЛЕ ГОДИНЕ ИЗМАКАО ПЛАСМАН У ЕЛИТУ: Могу ли га обезбедити ове сезоне?
07. 08. 2023. у 09:19 >> 09:19

ГЉИВИЦА "ПРЕСЕЛИЛА" СУРДУЛИЧАНЕ НА ЧАИР: Спартак је победом отворио нову сезону
07. 08. 2023. у 13:54 >> 13:54

ЕВРОПА У ШОКУ! УЕФА уводи невероватну промену у фудбал
Најновије вести из фудбала су прилично невероватне.
22. 10. 2025. у 21:50

АЛБАНЦИ У НЕВЕРИЦИ! Ево шта је хиљаде људи радило у центру Барселоне (ВИДЕО)
Да су Косово и Метохија Србија - зна свако у Србији. А подсетници на то "ничу" широм Европе.
22. 10. 2025. у 15:25

НОВИ ЖИВОТ РОМАНА АБРАМОВИЧА: Ћерка му напала Путина, преживео покушај тровања, сад почиње мега-повратак у фудбал!
Рат у Украјини довео је до бројних санкција Русији и Русима, а чувени богаташ и донедавно власник фудбалског клуба Челси, Роман Абрамович, није изузет из њих. Ипак, фудбалу се враћа на велика врата, ако је веровати најновијим вестима.
21. 10. 2025. у 20:18
Коментари (0)