РЕПРИЗА ИЗ ПЕКИНГА: Американац је одиграо храбро у прошлом колу!

М.М.џ

09. 10. 2023. у 08:56 >> 08:56

МАТЕО Арналди и Џеј-Џеј Волф састаће се у трећем колу мастерса у Шангају.

Италијански тенисер је играо пре две недеље у Пекингу, али поражен је у осмини финала од Николаса Ђарија.

Мастерс у Шангају је добро почео, на самом старту је елиминисао Алексеја Попирина, а затим и Јана-Ленарда Штруфа.

Са друге стране, Американац је након победе над Педром Качином одмерио снаге и са Камероном Норијем.

Волф је у дуелу против Британца имао брејк заостатка у одлучујућем сету, међутим, одиграо је храбро у битним тренуцима и то му се исплатило. На крају је славио резултатом 2:1 (6:3, 5:7, 7:6).

Ови ривали су се састалу пре неколико дана управо у Пекингу и тада је Арналди противнику препустио само четири гема.

Победника овог меча ће у следећем колу чекати бољи из дуела Циципас/Имбер.

Наша процена је да ће се у првом сету играти понуђени број гемова.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ТИП: 8-10 (квота 1,52)

НЕВИЂЕНА БРУКА: УЕФА вратила Русију у такмичења, али...

РУСИЈА и Украјина су и данас извори најважнијих вести на свету. Све везано за њих се прати из минута у минут, уживо, и то не само рат у Украјини, већ и сви пратећи догађаји. Спорт свакако спада у оне сфере живота које "погађа" овај сукоб и најновија дешавања у њему изазивају велику пажњу јавности. А за све је "крива" последња информација из врха УЕФА.

10. 06. 2024. у 20:01

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН: Ево шта је Александар Зверев урадио

То да је Карлос Алкараз освојио Ролан Гарос, победивши у финалу париског гренд слема Александера Зверева, Немца руског порекла, била је тениска вест дана у недељу. Али, дан касније, поражени финалиста је у центру пажње. Са правом.

10. 06. 2024. у 19:42