"СТЕП БЕК" ТРОЈКА ЈЕ РЕШИЛА ТЕКСАШКИ ДЕРБИ: Лука Дончић је утишао навијаче!
У ноћи између петка и суботе гледаћемо окршај Даласа и Бруклина.

Танјуг/АП
Тексашки дерби је био изузетно занимљив, али је на крају ипак припао Мавериксима. Изабраници Џејсона Кида су савладали Сан Антонио резултатом 119:126.
Тачка је стављена 30 секунди пре краја меча када је Лука Дончић популарном "степ бек" тројком утишао домаћу публику.
Словенац је пружио сјајну партију, а за 34 минута на пaркету имао је трипл-дабл учинак од 33 поена, 13 скокова и 10 асистенција.
Пратио га је Кајри Ирвинг који је бројао до 22, док је Грант Вилијамс имао 17 погодака.
Са друге стране Нетси су поражени на свом паркету од Кливленда резултатом 113:114.
У саставу Жака Вона најефикаснији је био Кем Томас који је убацио 36 поена.
Наша процена је да ће клуб из Тексаса одбранити домаћи терен.
НАШ ТИП: 1 (квота 1,40)
Препоручујемо

ХАЈДУК ПРЕПУСТИО ПРВО МЕСТО РИЈЕЦИ: ''Били'' траже излаз из кризе!
27. 10. 2023. у 08:36

ТОТЕНХЕМОВ НАЈБОЉИ СТАРТ ОД СЛАВНЕ 1960/61: Доноси ли Постекоглу титулу "певцима" после 63 године?
27. 10. 2023. у 14:38 >> 14:38

АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ ОДУШЕВИО СВЕТ СВОЈИМ ПОТЕЗИМА: Може ли ''премијерлигашка'' чета да заустави ''терор'' Србина?
27. 10. 2023. у 12:36 >> 12:36

СКАНДАЛ! КРАЂА! Србија остала без финала Светског првенства у ватерполу, Хрват и Словенац све "закували"!
Ватерполо репрезентација Србије није успела да се пласира у финале Светског првенства јер је у полуфиналу изгубила од Мађарске - коначан резултат, после не баш мале интервенције судија из Хрватске и Словеније, гласио је 18:19. Наши "делфини" ће се за треће место и бронзу борити против Грчке, која је после извођење петераца изгубила од Шпаније са 9:11 (7:7).
22. 07. 2025. у 16:57 >> 16:59

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Београда
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
22. 07. 2025. у 12:27

СКАНДАЛ У БОСНИ И ХЕРЦЕГОВИНИ! Навијача Црвене звезде претукли у Тузли (ФОТО)
У центру Тузле десила се права драма у понедељак увече када је претучен младић који је носио мајицу навијачке групе Делије са натписом "Све је као пре".
22. 07. 2025. у 09:38
Коментари (0)