ЗВЕРЕВ ЈЕ ОДИГРАО ХРАБРО У ПРВОМ КОЛУ: Медведев игра врхунски тенис!

М.М.

15. 11. 2023. у 09:30

У другом колу групне фазе Мастерс купа гледаћемо окршај Александра Зверева и Данила Медведева.

ЗВЕРЕВ ЈЕ ОДИГРАО ХРАБРО У ПРВОМ КОЛУ: Медведев игра врхунски тенис!

Фото: EPA-EFE/ANDY RAIN

Немац је у првом колу савладао Карлоса Алкараза, осми рекет света је одиграо храбро и на крају заслужено славио, коначан резултат гласио је 2:1 (6:7, 6:3, 6:4)

Саша је био изванредан на свом сервису, имао је 16 ас удараца и 79% освојених поена након убаченог првог. Био је чврст и са основне линије, бекхенд и форхенд су га слушали и то је Карлитосу створило несигурност.

Са друге стране Рус је био немилосрдан према свом куму Андреју Рубљову. Московљанин је тријумфовао резултатом 2:0 (6:4, 6:2). Медведев је у доброј форми, физички је беспрекорно спреман и јако га је тешко пробити.

Наша процена је да ће Данил уписати још један тријумф.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС 

НАШ ТИП: 1 (квота 1,45)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АЈДЕ, ИЗАЂИ! Кошаркаши Србије истерали Николу Јокића из сале током припрема за Евробаскет (ВИДЕО)

"'АЈДЕ, ИЗАЂИ!" Кошаркаши Србије "истерали" Николу Јокића из сале током припрема за Евробаскет (ВИДЕО)

Кошаркаши Србије се спремају за Европско првенство, а тренутке предаха искористили су за један интервју која је прилично насмејао нашу спортску јавност.

05. 08. 2025. у 15:56

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Литванија урадила

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Литванија урадила

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.

05. 08. 2025. у 17:17

Коментари (0)

ОСВОЈИ КАРТЕ ЗА ЕВРОБАСКЕТ 2025 и навијај свим срцем за Србију