ОСТАЛИ СПОРТОВИ: "Тип" - тикет за суботу

В.Д.

02. 12. 2023. у 08:12 >> 08:12

НЕВЕРОВАТАН пад у игри Валенсије у последњој четвртини нам је оборио јучерашњи евролигашки тикет али се данас враћамо са новим предлозима

ОСТАЛИ СПОРТОВИ: Тип - тикет за суботу

Субота

17.00 Игокеа - Морнар Х1 -9,5 (1,47)

18.00 Филс - Међедовић 2 (2,30)

21.00 ФМП - Партизан Х2 8,5 (1,47)

Укупна квота: 4,97

Игокеа и Партизан имају квалитетнији тим од данашњих ривала и верујемо да ће уписати победе веће од постављених хендикепа.

Међедовић је јуче одиграо само један и по сет па одморнији улази у финале са далеко боље рангираним Французом али верујемо у нашег тенисера који има велику шансу да освоји престижни турнир за младе тенисере. Квота је сјајна и вреди пробати.

ПОГЛЕДАЈТЕ ПРВУ ЕПИЗОДУ ЕМИСИЈЕ "КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ"!

ОРЛОВИ ЛЕТЕ КА ПРВОЈ ЕВРОПСКОЈ ПОБЕДИ Србија против Словеније у наставку Еура

24 године након историјског окршаја на Еуру 2000. године у Белгији и Холандији, Србија и Словенија се од 15 часова састају у 2. колу групе Ц Европског првенства. Словенија је тада шокирала СР Југославију и повела са 3:0, али су Плави успели да остваре један од најлуђих повратака у историји Европских првенстава изједначивши резултат на 3:3 за само 6 минута.

20. 06. 2024. у 10:00

АЛБАНЦИ У ЧУДУ! Хрвати им због Срба забили нож у леђа

Фудбалска репрезентација Албаније приредила је изненађење и у судијској надокнади времена шокирала великог фаворита на ЕУРО 2024 Хрватску, а пре, током и после утакмице у Хамбургу десиле су се неке сцене које су привукле посебну пажњу.

20. 06. 2024. у 07:37