МЕМФИС ЈЕ ПРОИГРАО: Прва звезда улива додатно самопоуздање!

М.М.

26. 12. 2023. у 11:15

У ноћи између уторка и среде гледаћемо окршај Њу Орлеанса и Мемфиса.

Ови ривали су се састали прошле недеље у истој овој дворани, а утакмицу је обележио повратак Морента. Гризлиси су славили резултатом 113:111. Џа је кошем у последњој секунди донео победу свом тиму.

Џенкинсови пулени су након тријумфа савладали и Индијану, односно Атланту. Сјајни плејмејкер је и против Хокса блистао, имао је дабл-дабл учинак од 30 поена и 11 асистенција.

Играчи Мемфиса сада играју далеко квалитетније и свесни су да је борба за плеј-оф и те како реална.

Са друге стране Пеликанси се налазе на високој седмој позицији са скором 17:13, а у прошлом колу су поражени од Хјустона резултатом 104:106.

Наша процена је да ће граница поена бити пребачена.

НАШ ТИП: +222,5 (квота 1,55)

ПОГЛЕДАЈТЕ ТРЕЋУ ЕПИЗОДУ ЕМИСИЈЕ "КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ"

services.brid.tv

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

НЕВИЂЕНА БРУКА: УЕФА вратила Русију у такмичења, али...

РУСИЈА и Украјина су и данас извори најважнијих вести на свету. Све везано за њих се прати из минута у минут, уживо, и то не само рат у Украјини, већ и сви пратећи догађаји. Спорт свакако спада у оне сфере живота које "погађа" овај сукоб и најновија дешавања у њему изазивају велику пажњу јавности. А за све је "крива" последња информација из врха УЕФА.

10. 06. 2024. у 20:01

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН: Ево шта је Александар Зверев урадио

То да је Карлос Алкараз освојио Ролан Гарос, победивши у финалу париског гренд слема Александера Зверева, Немца руског порекла, била је тениска вест дана у недељу. Али, дан касније, поражени финалиста је у центру пажње. Са правом.

10. 06. 2024. у 19:42