"СТРШЉЕНОВИ" СТИЖУ У КАЛИФОРНИЈУ: Клиперси су прекинули победнички низ!

М.М.

26. 12. 2023. у 13:19

ЛОС Анђелес клиперси ће у ноћи између уторка и среде дочекати Шарлот.

СТРШЉЕНОВИ СТИЖУ У КАЛИФОРНИЈУ: Клиперси су прекинули победнички низ!

ФОТО: АП

Изабраници Тајрона Луа су у досадашњем делу сезоне уписали 17 победа и 12 пораза. Клиперси су низ од девет тријумфа прекинули поразом од Оклахоме, да би касније бољи од њих био и Бостон.

У дуелу против Селтикса су били далеко испод свог нивоа, а након 48 минута игре пулени Џоа Мазуле су славили резултатом 108:145. У пораженом табору најефикаснији је био Пол Џорџ који је убацио 21 поен, док је Ивица Зубац имао дабл-дабл учинак од 16 поена и 10 скокова.

Са друге стране "стршљенови" су до сада уписали само седам победа, уз чак 20 пораза. Пораз од Денвера у прошлом колу био је седми у низу.

Наша процена је да ће граница поена бити пребачена.

НАШ ТИП: +222,5 (квота 1,55)

ПОГЛЕДАЈТЕ ТРЕЋУ ЕПИЗОДУ ЕМИСИЈЕ "КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ"

services.brid.tv

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАПАД ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадило 190.000 Руса

ЗАПАД ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадило 190.000 Руса

Откако је почео рат у Украјини, Русија се у вестима нађе, бар када се о спорту ради, углавном због санкција који трпе њени спортисти. Али, нешто несвакидашње за Запад приредило је 190.000 Руса.

03. 08. 2025. у 20:00

РУСЕ ОДУШЕВИЛА ВЕСТ ИЗ СРБИЈЕ: Видели ово - и славе на сав глас

РУСЕ ОДУШЕВИЛА ВЕСТ ИЗ СРБИЈЕ: Видели ово - и славе на сав глас

Русија и Украјина су, откао је почео рат који Руска Федерација назива "специјална војна операција", довели до тога да се, на овај или онај начин, и остатак света укључи у тај сукоб, а најновије вести на ту тему - стижу из сфере спорта.

03. 08. 2025. у 17:21

Коментари (0)

АЛБАНИЈА У ШОКУ ЗБОГ СРБИЈЕ: Ево шта су српске кошаркашице урадиле Албанкама на Европском првенству - овако нешто се не памти!