ЗВЕЗДА ОКЛАХОМЕ ДОМИНИРА: Канађанин делује незаустављиво!

М.М.

08. 01. 2024. у 11:58

ШЕЈ-Гилџис Александер је наш данашњи избор.

Tanjug/AP

Оклахома ове сезоне игра јако добру кошарку и тренутно је првопласирана на Западу са скором 23-11.

Први стрелац тима је Канађанин који за 35 минута на паркету у просеку убацује скоро 32 поена. Најбољи поентерски учинак је имао у новембру против Кливленда када је бројао до 43, док је Нагетсима и Вориорсима спаковао по 40.

Шеј је изузетан играч, невероватан је у игри 1 на 1 и јако га је тешко зауставити.

Његов тим ће данас гостовати Вашингтону, а наша процена је да ће двадесетпетогодишњак из Торонта пребацити границу.

НАШ ТИП: +33,5 (квота 1,85)

ПОГЛЕДАЈТЕ ТРЕЋУ ЕПИЗОДУ ЕМИСИЈЕ "КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ"

services.brid.tv

ОРЛОВИ ЛЕТЕ КА ПРВОЈ ЕВРОПСКОЈ ПОБЕДИ Србија против Словеније у наставку Еура

24 године након историјског окршаја на Еуру 2000. године у Белгији и Холандији, Србија и Словенија се од 15 часова састају у 2. колу групе Ц Европског првенства. Словенија је тада шокирала СР Југославију и повела са 3:0, али су Плави успели да остваре један од најлуђих повратака у историји Европских првенстава изједначивши резултат на 3:3 за само 6 минута.

20. 06. 2024. у 10:00

АЛБАНЦИ У ЧУДУ! Хрвати им због Срба забили нож у леђа

Фудбалска репрезентација Албаније приредила је изненађење и у судијској надокнади времена шокирала великог фаворита на ЕУРО 2024 Хрватску, а пре, током и после утакмице у Хамбургу десиле су се неке сцене које су привукле посебну пажњу.

20. 06. 2024. у 07:37