КАРАКТЕР МУ НЕ ДОЗВОЉАВА ДА ОДУСТАНЕ: Бивши први рекет света вредно тренира!

ЕНДИ Мари и Александар Милер одмериће снаге у првом колу Дохе.

Британац је разочаран, свестан је да поседује далеко већи квалитет од игре коју тренутно приказује.

Иако многи тврде да је можда време да се пензионише, његов карактер му не дозвољава да повуче такав потез.

Некадашњи први рекет света вредно ради, тренира пуним интензитетом и нада се да ће заиграти добро и на званичним мечевима.

Прошле недеље је поражен у првом колу Марсеља, док је пре тог у истој фази такмичење завршио и у Монпељеу.

Са друге стране, Француз тренутно заузима 75. позицију на АТП листи, а до главног жреба је морао преко квалификација.

Верујемо да ће Мари данас уписати победу која ће му подићи самопоуздање.

НАШ ТИП: Милер - Мари 2 (квота 1,98)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ТАЈНИ САСТОЈАК: Ово нико није очекивао! Ево како је, заправо, Новак Ђоковић ноћу направио подвиг на Ролан Гаросу о коме сада прича цео свет

​Новак Ђоковић је, изнова, опчинио све који воле тенис. Ролан Гарос му није био наклоњен што се термина тиче, али је он невероватну одлуку организатора, потом и значајно вођство ривала, преокренуо у тријумф. Ево и како.

02. 06. 2024. у 19:34

НЕВЕРОВАТНО: Ево како је Србија примила гол у 95. минуту и остала без финала Европског првенства за кадете (ВИДЕО)

Кадетска фудбалска репрезентација Србије није успела да се пласира у финале УЕФА "У-17" Европског првенства, иако је водила са 2:0 у полуфиналу на Кипру против вршњака из Португала. У 89. минуту је било 2:1, али су Португалци у преосталим моментима другог полувремена Португалци дали два гола и победили са 3:2. Посебно је шокантан за "орлиће" био последњи погодак на мечу.

02. 06. 2024. у 19:08