ДЕВЕТИ ИГРАЧ СВЕТА ЋЕ ОСЕТИТИ СЛАБОСТ: Шоумен из Париза игра као у најбољим данима, али ипак постоји један проблем!

М.М.

13. 03. 2024. у 07:26

ГАЕЛ Монфис и Каспер Руд ће се састати у 1/8 финала Индијан Велса.

ДЕВЕТИ ИГРАЧ СВЕТА ЋЕ ОСЕТИТИ СЛАБОСТ: Шоумен из Париза игра као у најбољим данима, али ипак постоји један проблем!

FOTO: AP/Tanjug

Тенис који приказује Француз на овом турниру је заиста за дивљење. Шоумен из Париза игра као у најбољим данима, у досадашњем делу тунира елиминисао је Макса Персела, Хуберта Хуркача и Камерона Норија.

Провео је велики број минута на терену у претходна два кола и то би могао бити велики проблем.

Са друге стране, Руд је јако сигуран био на старту, најпре је савладао Лукаша Клајна, а затим и Артура Фиса.

Норвежанин игра веома добро у последње време и можемо слободно рећи да је данас велики фаворит.

Верујемо да ће девети тенисер света осетити слабост противника и искористити прилику.

НАШ ТИП: Руд - Монфис 1 (квота 1,45)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ЗАПАЊЕНА ПОТЕЗОМ ИЗ СРБИЈЕ! Ово што се десило у Београду - завршило одмах у свим руским медијима (ФОТО)

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА ПОТЕЗОМ ИЗ СРБИЈЕ! Ово што се десило у Београду - завршило одмах у свим руским медијима (ФОТО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" и Србија је уплетена.

14. 03. 2026. у 20:24

ТРАМП И АМЕРИ У ШОКУ! Ево шта је Иран затражио од њих

ТРАМП И АМЕРИ У ШОКУ! Ево шта је Иран затражио од њих

Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао да ће да се деси овакав ирански одговор, након последњег што је урадио председник Сједињених Америчких Држава, Доналд Трамп.

14. 03. 2026. у 20:15

Коментари (0)

„И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО“: Удружење приређивача игара на срећу СПИС покренуло програм едукације младих