КАРАЦЕВ СЕ ВРАЋА НА ТЕРЕН: Мађар је у великој предности!
АСЛАН Карацев и Фабијан Марошан ће одмерити снаге у првом колу Мадрида.

Фото: EPA-EFE/YURI KOCHETKOV
Руса ретко виђамо на терену у последње време, а последњи меч је одиграо још на Аустралијан опену, тачније, због повреде је био принуђен да преда меч домаћем играчу Џејсону Кублеру.
Карацев тренутно заузима 48. позицију на АТП листи, док је најбољи пласман имао 2022. године када је стигао до 14. места.
Свој први трофеј је освојио у Дубаију, да би касније покорио и Москву, односно Сиднеј.
Мађар је прошле недеље играо у Барселони, али је заустављен већ у другом колу, бољи од њега био је Факундо Дијаз Акоста.
Ови ривали се никада до сада нису састали, а победника овог меча ће у следећој рунди чекати Франсиско Серундоло.
Верујемо да ће Марошан данас славити.
НАШ ТИП: Карацев - Марошан 0:2 (1,62)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо

САФИУЛИН ЈЕ БЕЗОПАСАН У ОВОМ ДЕЛУ СЕЗОНЕ: Бразилац има више мечева на шљаци!
24. 04. 2024. у 07:27

МИРИШЕ БРЕЈК У ЛОС АНЂЕЛЕСУ: Дончић и дружина ће вечерас бити опрезнији!
23. 04. 2024. у 08:20

УСРЕД ТЕНИСКЕ СЕЗОНЕ: Новак Ђоковић отишао у Хрватску
ВЕСТ да је преминуо чувени тениски стручњак Никола Пилић погодила је многе, а можда највише његовог најпознатијег ђака, Новака Ђоковића. Због тога је он решио да, усред тениске сезоне, оде - у Хрватску.
29. 09. 2025. у 13:05

КАКВА ИЗДАЈА! Кошаркаш Партизана потписује за Црвену звезду
КОШАРКАШКИ земљотрес!
29. 09. 2025. у 12:40

НИ ОН НЕЋЕ ДА ИГРА ЗА СРБИЈУ! Рођени Београђанин, Партизаново дете, фудбалер Аталанте одјавио "орлове"
ПОСЛЕ Милоша Керкеза, Милета Свилара, Стефана Бајчетића... још један момак неће да игра за Србију!
29. 09. 2025. у 10:37
Коментари (0)