ИМАЛИ СУ СЕДАМ ОКРШАЈА, АЛИ НИЈЕДАН НА ШЉАЦИ: Зверев ће у Париз отићи са високим амбицијама!
АЛЕКСАНДАР Зверев и Тејлор Фриц ће одмерити снаге у четвртфиналу Рима.
Foto: Profimedia
Немачки тенисер није имао тежак жреб до сада и очекивано се нашао у четвртфиналу. Турнир је отворио победом над Александром Вукићем, а затим је био бољи од Лућана Дардерија, односно Нуна Боржеса.
Саша је такмичење у "Вечном граду" икористио као сјану припрему за Ролан Гарос. Пети играч света ће у Париз отићи са високим амбицијама.
Са друге стране, Американац је почео сјајно да игра на овој врсти подлоге и у протеклом периоду је савладао три квалитетна играча. Узео је меру Фабију Фоњинију, Себастијану Корди и Григору Димитрову.
Ови ривали су се седам пута састајали, али никада нису имали обрачун на шљаци.
Победник овог меча ће се у полуфиналу састати са бољим из дуела Табило/Џанг.
Верујемо да ће Зверев данас бити квалитетнији играч.
НАШ ТИП: 1 (квота 1,55)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ТО БИ БИЛО ТО? Новак Ђоковић најавио крај каријере
Најновије вести из тениса везане су и за фудбал, а за све су "криви" Новак Ђоковић и Кристијано Роналдо.
29. 12. 2025. у 13:22
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Белорусија ово није очекивала (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
28. 12. 2025. у 22:35
ЗВЕЗДАН ТЕРЗИЋ ГРМИ! "Дигао сам руке од Немање Радоњића, а Марко Арнаутовић нека се запита"
ЦРВЕНА звезда је изгубила јесењу титулу шампиона Србије, па је главом платио Владан Милојевић кога је на клупи црвено-белих заменио Дејан Станковић.
29. 12. 2025. у 11:38
Коментари (0)