БИЋЕ НЕИЗВЕСНО У АНКАРИ: ''Змајчеки'' би да одрже перфектан скор
ДАНАШЊИ програм одбојашке Лиге нација отварају Словенија и Канада који се састају у Анталији од 13 часова.

Foto: Profimedia
Канађани су обезбедили наступ у Паризу, али и поред тога играју Лигу нација у најјачем саставу како би се што боље припремили за Олимпијске игре.
Са клупе их предводи тренер Томас Самуело који је окупио одличан тип и сви квалитетни играчи су се одазвали на његов позив, тако да на располагању има Мара, Лепкија, Шворца, Хога и дружину.
Одиграли су три меча до сада и уписали су очекиване резултате, савладали су Турску (3:1) и Бугарску (3:0), а уз то су доживели пораз од Пољске (1:3)
Са друге стране, Словенци немају визу за Париз, али су веома близу тога да је добију јер заузимају сигурно седмо место на светској ранг листи и имају чак 64 бода више од Србије која је десета на табели, односно прва екипа испод црте за Олимпијске игре.
Иако су у Анталију дошли без Рока Можича, уписали су две победе до сада. Прво су били бољи од Холандије (3:2), а затим су изненадили Французе које су рутински савладали са 3:1 у сетовима.
Главни играчи екипе су Чебуљ и Козамерник, а ново откровење тренера Кретуа је двадесетогодишњи примач Брачко који пружа сјајне партије и био је један од најзаслужнијих за поменути тријумф над Французима.
Последњи пут када су се Словенија и Канада састали било је пре нешто више од годину дана и тада су ''змајчеки'' славили са 3:0 у сетовима.
Данас очекујемо доста занимљив меч, оба тима играју добро и верујемо да ће задата граница поена бити пребачена.
НАШ ТИП: +180,5 (квота 1,88)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

ТЕНИС У НЕВЕРИЦИ: Врхунска тенисерка зарађује и на сајту за одрасле, ево шта је још откривено о њој! (ФОТО)
Љубитељи тениса су, док траје Ју-Ес опен 2025 (US Open), остали затечени када су сазнали да је донедавна чланица Топ 100 на ранг листи Женске тениске асоцијације (ВТА) решила да поред "белог спорта" - зарађује и на чувеном сајту за одрасле.
27. 08. 2025. у 18:57

КИПРАНИ РАСПАМЕТИЛИ ЦЕЛУ СРБИЈУ: Ово су урадили навијачи Пафоса против Црвене звезде! (ВИДЕО)
Црвена звезда није успела да се пети пут пласира у Лигу шампиона, кипарски Пафос се испоставио као непремостива препрека - и то последња пред елитно такмичења, али навијачи тог клуба одушевили су целу Србију.
27. 08. 2025. у 15:25

КАКАВ ОБРТ! Звезди стигла забрана из УЕФА?
ЦРВЕНА звезда се сада окренула жребу за Лигу Европе, који је на програму у петак од 13 часова.
27. 08. 2025. у 08:36
Коментари (0)