НОЛЕ ПРОТИВ РИВАЛА КОЈИ МУ ЈЕ ВЕЋ ЈЕДНОМ УЗЕО СКАЛП НА ШЉАЦИ: Србин је био лош у првом колу, а затим је подигао ниво игре

М.М.

01. 06. 2024. у 09:15

НОВАК Ђоковић ће се у трећем колу Ролан Гароса састати са Лоренцом Музетијем.

Светски број 1 је у првом колу остварио победу максималним резултатом, међутим на терену није изгедао добро.

У другој рунди је такође тријумфовао без изгубљеног сета, али игра је била на далеко вишем нивоу.

Мучио се Ноле са Карбаљесом Баеном у првом сету, да би у наставку просто прегазио ривала 3:0 (6:4,6:1,6:2).

Приоритет у овој фази каријере су дефинитивно гренд слемови и не сумњамо да ће Новак већ у другој недељи турнира бити онај прави.

Данас ће са супротне стране мреже стајати Италијан који му је прошле године у Монте Карлу нанео пораз на истој овој подлози.

Музети важи за доброг шљкаша, али највећи проблем у његовој игри је константност.

Двадесетдвогодишњи Лоренцо игра једноручни бекхенд и ту је заправо најрањивији, форхенд му је на високом нивоу.

Нашег тенисера данас очекује тежак задатак и верујемо да ће граница сетова бити пребачена.

НАШ ТИП: ус +3,5 (квота 2,05)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

ОРЛОВИ ЛЕТЕ КА ПРВОЈ ЕВРОПСКОЈ ПОБЕДИ Србија против Словеније у наставку Еура

24 године након историјског окршаја на Еуру 2000. године у Белгији и Холандији, Србија и Словенија се од 15 часова састају у 2. колу групе Ц Европског првенства. Словенија је тада шокирала СР Југославију и повела са 3:0, али су Плави успели да остваре један од најлуђих повратака у историји Европских првенстава изједначивши резултат на 3:3 за само 6 минута.

20. 06. 2024. у 10:00

АЛБАНЦИ У ЧУДУ! Хрвати им због Срба забили нож у леђа

Фудбалска репрезентација Албаније приредила је изненађење и у судијској надокнади времена шокирала великог фаворита на ЕУРО 2024 Хрватску, а пре, током и после утакмице у Хамбургу десиле су се неке сцене које су привукле посебну пажњу.

20. 06. 2024. у 07:37