''САМУРАЈИ'' ЛЕТЕ ВИСОКО: Квота на Јапанце је више него примамљива!

В.М.

22. 06. 2024. у 11:25

ЈЕДАН од занимљивијих мечева данашњег програма Лиге нација одгаће се од 13 часова када се буду састали Француска и Јапан.

САМУРАЈИ ЛЕТЕ ВИСОКО: Квота на Јапанце је више него примамљива!

Foto: Profimedia

У питању су две репрезентације које се налазе у самом врху светксе одбојке, а поред тога што су се већ пласирали на завршни турнир Лиге нација, гледаће да догурају и до завршнице такмичења на Олимпијским играма које се одигравају у Паризу крајем јула и почетком августа.

То поготово важи за Французе који су акутелни Олимпијски шампиони и браниће титулу пред својим навијачима, док су Јапанци екипа способна да се такмичи са свима што су показали у Лиги нација прошле године када су заузели треће место.

Што се тиче овогодшињег издања Лиге нација, као што смо већ рекли обе репрезенентаицје су већ осигурале пласман на завршни турнир, тако да можемо очекивати одређене ротације од оба тренера.

Французи су свакако дошли без неколико првотимаца у Филипине да одиграју последњих пар утакмица пред завршни турни, док су Јапанцима сви ту, али питање је за кога ће се селектор Блан определити јер примера ради јуче против Холанђана у победи од 3:0 није било Рана Такахашија.

Сматрамо да су у оваквим саставима ''самураји'' благи фаворити, а уз то је квота на њих одлична и вреди је пробати.

НАШ ТИП: Француска - Јапан 2 (квота 2,00)

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS 

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕВЕРОВАТАН ПОРАЗ СРБИЈЕ НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Наше рукометашице иду даље, али...

НЕВЕРОВАТАН ПОРАЗ СРБИЈЕ НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Наше рукометашице иду даље, али...

Женска рукометна репрезентација Србије није успела да настави низ победа на првенству света, а рукометашице једног од домаћина за то су се побринуле: Немачка не само да је победила Србију, а коначан резултат је гласио 20:31, већ је наш државни тим, у једном врло нервозном наступу, изгубио и искусну Сању Радосављевић, изнета је потом са терена и Дуња Табак, а притом су му и "трајно" искључена Јована Скробић, док је Драгана Цвијовић добила "двоструко искључење" због свог беса. Ипак, има и добрих вести за Српкиње, а тичу се друге рунде шампионата планете...

30. 11. 2025. у 19:33 >> 19:33

ЗВЕЗДА УЗ ДОСТА МУКЕ САВЛАДАЛА ОФК БЕОГРАД: Плаво-бели два пута водили али ипак три бода из Зајечара односе црвено-бели

ЗВЕЗДА УЗ ДОСТА МУКЕ САВЛАДАЛА ОФК БЕОГРАД: Плаво-бели два пута водили али ипак три бода из Зајечара односе црвено-бели

Фудбалери ОФК Београд и Црвена звезда одиграли су спектакуларан меч у 17. колу Суперлиге Србије. Црвено-бели су славили са 4:3 у Зајечару.

30. 11. 2025. у 20:29

Коментари (0)

ОТКРИВЕНА ТАЈНА ПИНКОВИХ ЗВЕЗДА Ко је најплаћенији у жирију?