ФРАНЦУЗ И ШПАНАЦ КАО У НАЈБОЉИМ ДАНИМА: Монфис је остварио две рутинске победе!
У четвртфиналу Мајорке гледаћемо окршај Монфиса и Баутисте Агута.

FOTO: AP/Tanjug
Француз игра јако добар тенис од старта турнира и у претходна два кола је остварио две рутинске победе.
У првом колу је савладао Доминика Тима, а затим је био бољи од Роберта Карбаљеса Баене.
Данас ће преко пута мреже стајати још један Шпанац. Баутиста Агут је након тријумфа над Таром Данијелом успео да елиминише и Ига Имбера.
Против француског тенисера је имао далеко тежи задатак, али ни заостатак од 1:0 у сетовима га није избацио из ритма, коначан резултат гласио је 2:1 (3:6, 6:3, 6:4).
Победник овог меча ће се у полуфиналу састати са бољим из окршаја Табило/Меншик.
Верујемо да ће Монфис славити.
НАШ ТИП: 1 (квота 1,80)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо

АЛБАНЦИ НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ ЗБОГ СЦЕНЕ ИЗ БЕОГРАДА! Љути, да нема куд
Црвена звезда и Пафос су на Маракани одиграли изузетно узбудљиву прву утакмицу плеј-офа за пласман у Лигу шампиона, а том приликом гостујући навијачи одушевили су целу Србију. Изузимајући ту један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, али данас - и Албанце у Македонији.
21. 08. 2025. у 12:40

ЖИВОТ ИДЕ ДАЉЕ! Аријана Михајловић пронашла партнера три године након Синишине смрти и донела важну одлуку
СУПРУГА Синише Михајловића одлучила је да направи драстичну промену у животу.
21. 08. 2025. у 09:06

КО ЈЕ МИСТЕРИОЗНИ МУШКАРАЦ? Због њега Ана Ивановић блиста после брачног бродолома
КРУПНЕ промене су се десиле у животу Ане Ивановић. Развод од Бастијана Швајнштајгера је Српкињи и те како тешко пао, али у последње време некада најбоља тенисерка света се взнатно тргла.
21. 08. 2025. у 11:39
Коментари (0)