ЛУДИЛО У НАЈАВИ: Очекује нас прави спектакл на легендарном "Силверстону"

В.М.

07. 07. 2024. у 13:40

ЗА љубитеље Формуле 1 спремили смо један занимљив тип са данашње Велике награде Велике Британије која се вози на чувеном "Силверстону" од 16 часова.

ЛУДИЛО У НАЈАВИ: Очекује нас прави спектакл на легендарном Силверстону

Наш данашњи избор је Џорџ Расел који се налази у налету након изненађујуће победе у Аустрији протеклог викенда када је искористио судар Ферштапена и Нориса при крају трке, преузео вођство и уписао другу победу у својој каријери.

Од када је засео у болид Мерцедеса прошле сезоне можда су се очекивали бољи резултати, али углавном је био бољи од свог партнера Хамилтона и видно је да проблеми нису у талентованом возачу већ у томе што Мерцедес нема болид да се такмичи са највећима.

Ипак, данашња трка је домаћа за Расела, а да одлично познаје стазу показао је у квалификацијама у којима је заузео прво место са сјајним кругом 1:25:189.

Оно што је било евидентно је да ова стаза не само да лежи Раселу, већ и Мерцедесу јер је његов колега, легендарни Луис Хамилтон, заузео друго место, тако да немачка екипа има сјајну прилику за освајање лепе залихе бодова на "Силверстону".

Биће занимљиво видети да ли ће Хамилтон и Расел сарађивати или ће их тим пустити да се боре за прво место, пошто су одма иза њих Норис и Ферштапен који су тренутно најбољи возачи у Формули 1.

Иако можда не буде славио, верујемо да Расел има квалитет да се нађе међу прва три на крају, а и квота на то је сасвим пристојна.

НАШ ТИП: Џорџ Расел позиција 1-3 (квота 1,55)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

УЖАС: Новак Ђоковић играо финале Вимблдона док му колено крвари?! (ФОТО)

НОВАК Ђоковић је поражен у финалу Вимблдона од Карлоса Алкараза, а све то месец дана након операције колена после предаје у четвртфиналу Ролан Гароса. Он је дан касније оперисао колено, али иако је потом у врло кратком року остварио низ нестварних поебда, није могао да направи још један подвиг и савлада Шпанца.

14. 07. 2024. у 18:22

СТРАШНО ФИНАЛЕ: Новак Ђоковић изгубио у финалу Вимблдона, Карлос Алакраз је (п)остао шампион - и то како!

Новак Ђоковић није успео да у свом првом финалу у 2024. години дође до 25. гренд слем трофеја: трофеј Вимблдона и овога пута је, као и 2023, освојио Карлос Алкараз, који је победио седмоструког шампиона са 6:2, 6:2, 7:6(4).

14. 07. 2024. у 17:37 >> 17:38

КО ЈЕ ОВО МОГАО ДА ОЧЕКУЈЕ?! Ево шта је вимблдонска публика урадила Новаку Ђоковићу у завршници финала!

Новак Ђоковић није успео да у свом првом финалу у 2024. години дође до 25. гренд слем трофеја, али је на крају турнира у Вимблдону доживео нешто прилично лепо.

14. 07. 2024. у 17:50