ИТАЛИЈАН ЈЕ ПОДИГАО ТРОФЕЈ У ГШТАДУ: Беретини наставља у истом ритму!
МАТЕО Беретини и Павел Котов ће одиграти меч првог кола Кицбила.

Фото: АП
Италијан није могао да направи добар резултат на Вимблдону јер је имао тежак жреб, већ у другом колу је налетео на Јаника Синера.
Првом играчу света је пружио добар отпор и то му је донело доста самопоуздања. У Гштаду је одиграо на врхунском нивоу и на крају подигао победнички трофеј.
Пут је био трновит, а редом је побеђивао Педра Качина, Данијела Галана, Феликса Оже-Алијасима, Стефаноса Циципаса и Кентина Алиса.
Матео је ове недеље стигао у Кицбил, одиграо је доста мечева и умор је присутан, међутим, даће све од себе да настави у истом ритму и поново стигне до завршнице.
Са друге стране, Рус у последње време не приказује најбољи тенис, али верујемо да ће пружити добар отпор.
Наша процена је да ће граница гемова бити пребачена.
НАШ ТИП: +21,5 (квота 1,70)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

РУСИЈА ЗГРОЖЕНА ХРВАТСКОМ! Руси не могу да дођу себи од оног што су Хрвати управо урадили!
Русија је, откако је почео рат у Украјини, доживела многе "ниске ударце", али онај који јој је Хрватска управо нанела - нико у Руској Федерацији није очекивао.
11. 09. 2025. у 20:00

ФСС тражи да се утакмица Србија - Албанија игра ван Београда!
Србија и Енглеска играли су у уторак увече у квалификацијама за Светско првенство, "орловима" следи меч са Албанијом, а најновије вести које се тог меча одлуке у нашој групи су прилично неочекиване.
11. 09. 2025. у 13:26

ХАОС У ФУДБАЛУ! Лажна држава "Косово" тако страшно увредила Шпанију јер је уз Србију - да се то не памти!
Да су Косово и Метохија саставни део Србије признаје огроман број држава, па и Шпанија. А због тога су у лажној држави "Косово" прилично бесни. И, одлучили су се на скандалозан корак.
11. 09. 2025. у 15:59
Коментари (0)